Müükapartment
Rusticated Apartment with Sea View in San Salvo
169 000 €
2113 €/m²
Strada Statale 16, San Salvo
3
Toad kokku
2
Magamistoad
1
Vannitoad
80 m²
Elamispind
Kirjeldus
This three-bedroom, one-bathroom apartment is located on the third floor of a fully refurbished building with an elevator, close to the sea on Strada Statale 16 in San Salvo. The property features a functional layout, large windows, and a living balcony. It includes modern amenities such as a ground-source heat pump, underfloor heating, air conditioning, a secure entrance, and double glazing.
Ehitusaasta1980
SeisukordRenoveeritud
OmandTäis
Korrus3 / 5
Asukoht
Strada Statale 16, San Salvo
Täpne asukohtÜmbrus
Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud
Transport
Bussipeatus
1,2 km19 minRaudteejaam
2,1 km5 minLennujaam
62 km2.7hHaridus
Lasteaed
800 m12 minRaamatukogu
3 km9 minKaubandus ja teenused
Supermarket
1,5 km24 minToidupood
1,7 km27 minRestoran
200 m3 minPank
4 km10 minTervishoid
Apteek
600 m9 minArst
2,9 km7 minHaigla
7 km17 minVaba aeg ja loodus
Park
200 m4 minRand
400 m7 minKeskkond
Suurem tee
1,8 km28 minRaudtee
200 m4 minPhoto Tour

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.