Müükapartment
Rusticated Apartment with Balcony in Forlì Campus
169 000 €
2253 €/m²
Via Romeo Galli, Forlì
3
Toad kokku
2
Magamistoad
1
Vannitoad
75 m²
Elamispind
Kirjeldus
This three-bedroom, one-bathroom apartment is located in the university area of Forlì, offering convenient access to amenities. The property is on multiple levels, with a recently renovated open-plan living and kitchen area, and a balcony providing an independent entrance. Additional features include a private cellar and a shared bike storage area.
Ehitusaasta1980
SeisukordRenoveeritud
OmandTäis
Korrus0 / 3
Täpne asukohtÜmbrus
Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud
Transport
Bussipeatus
200 m4 minRaudteejaam
15 km40 minLennujaam
48 km2.1hHaridus
Lasteaed
1000 m15 minÜlikool
400 m6 minRaamatukogu
600 m10 minKaubandus ja teenused
Supermarket
300 m5 minToidupood
600 m10 minRestoran
200 m3 minPank
800 m12 minTervishoid
Apteek
500 m9 minArst
700 m11 minHaigla
800 m13 minVeterinaaria
1,7 km27 minVaba aeg ja loodus
Park
200 m4 minRand
5 km14 minKeskkond
Raudtee
1,5 km24 minPhoto Tour

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.