Pildid puuduvad
Müükhouse
Rustic Villa with Private Garden in Pieve Emanuele
495 000 €
3750 €/m²
Via Fratelli Rosselli, Pieve Emanuele
3
Toad kokku
2
Magamistoad
1
Vannitoad
132 m²
Elamispind
1
Parkimiskoht
Kirjeldus
This three-bedroom villa, featuring one bathroom, is located in Via Fratelli Rosselli, Pieve Emanuele, near Humanitas Hospital and University. The property, recently renovated with a superbonus 110%, includes a private garden, a 20 m² garage, and an approximately 80 m² annex. The villa offers a double living room with balcony, an open-plan kitchen with a large terrace, and is available within six...
Ehitusaasta1960
Täpne asukohtÜmbrus
Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud
Transport
Bussipeatus
200 m2 minRaudteejaam
3 km9 minMetroopeatus
4 km11 minLennujaam
10 km25 minHaridus
Lasteaed
900 m15 minKeskkool
12 km31 minÜlikool
500 m8 minRaamatukogu
900 m14 minKaubandus ja teenused
Supermarket
1,0 km16 minToidupood
1,1 km17 minRestoran
700 m10 minPank
2,3 km6 minTervishoid
Apteek
1,0 km16 minArst
1,2 km19 minHaigla
900 m13 minVeterinaaria
4 km9 minVaba aeg ja loodus
Park
700 m11 minRand
10 km25 minKeskkond
Suurem tee
4 km10 minRaudtee
3 km9 minHindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.