Müükhouse
Rustic Villa with Land in Camaiore
99 000 €
619 €/m²
Via Fornace, 55041, Camaiore, Italia, Camaiore
8
Toad kokku
1
Vannitoad
160 m²
Elamispind
Kirjeldus
This eight-room villa, with one bathroom, is situated on three levels and offers a total living space of approximately 160 m². The property includes a small adjacent building suitable for conversion, a 60 m² area for potential expansion, and an 1,800 m² flat terrain with vehicle access. The location provides privacy and is close to Camaiore's centre, with the potential for a swimming pool.
Asukoht
Via Fornace, 55041, Camaiore, Italia, Camaiore
Täpne asukohtÜmbrus
Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud
Transport
Bussipeatus
2,4 km6 minRaudteejaam
7 km18 minLennujaam
25 km1.1hHaridus
Lasteaed
2,5 km6 minÜlikool
15 km38 minRaamatukogu
2,3 km6 minKaubandus ja teenused
Supermarket
2,2 km6 minToidupood
2,1 km6 minRestoran
600 m10 minPank
2,5 km7 minTervishoid
Apteek
2,4 km6 minArst
5 km13 minHaigla
5 km14 minVeterinaaria
3 km9 minVaba aeg ja loodus
Park
600 m9 minRand
9 km23 minKeskkond
Suurem tee
4 km10 minPhoto Tour

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.