Müükhouse
Rustic Villa with Garden in Rocca Canavese
270 000 €
1317 €/m²
6
Toad kokku
1
Magamistoad
2
Vannitoad
205 m²
Elamispind
24/7
Turvalisus
1000 m²
Aed
Kirjeldus
This detached villa features four bedrooms and two bathrooms, with a total of 195 sqm spread over two floors. The ground floor includes a 60 sqm basement with a covered portico, four rooms, a bathroom/lavatory, and a boiler room. The upper floor offers a living area with dining room, living room, large open-plan kitchen, entrance, spacious bedroom, and a designer bathroom. The property has a priva...
Ehitusaasta2014
SeisukordRenoveeritud
OmandTäis
Korrust1
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
7 kmLennujaam
12 kmHaridus
Lasteaed
3 kmKeskkool
29 kmÜlikool
26 kmRaamatukogu
3 kmKaubandus ja teenused
Supermarket
5 kmToidupood
3 kmRestoran
LähedalPank
3 kmTervishoid
Apteek
LähedalArst
5 kmHaigla
8 kmVeterinaaria
7 kmVaba aeg ja loodus
Park
LähedalRand
28 kmPhoto Tour

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.