Müükhouse
Rustic Terraced House with Garden in Sava
105 000 €
1061 €/m²
Via Pitagora 41, Sava
4
Toad kokku
2
Vannitoad
24/7
Turvalisus
99 m²
Elamispind
Kirjeldus
This four-bedroom, two-bathroom terraced house is located on the ground floor in Sava. The property features a recently renovated interior with a vaulted ceiling entrance, two bedrooms, a living room with a barrel vault ceiling, and a kitchen with a dining area. It includes a private garden, a small terrace, and a cellar with a vaulted ceiling, all finished and ready to move into.
SeisukordRenoveeritud
OmandTäis
Korrust1
Asukoht
Via Pitagora 41, Sava
Täpne asukohtÜmbrus
Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud
Transport
Bussipeatus
600 m10 minRaudteejaam
14 km36 minLennujaam
105 km4.6hHaridus
Lasteaed
6 km16 minÜlikool
26 km1.1hRaamatukogu
1000 m15 minKaubandus ja teenused
Supermarket
300 m5 minToidupood
1000 m15 minRestoran
300 m5 minPank
600 m9 minTervishoid
Apteek
100 m2 minArst
7 km19 minHaigla
6 km17 minVaba aeg ja loodus
Park
300 m4 minRand
11 km30 minKeskkond
Raudtee
5 km12 minPhoto Tour

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.