Pildid puuduvad
Müükhouse
Rustic Terraced House with Garden in Civo
135 000 €
1436 €/m²
Frazione Poira, Civo
3
Toad kokku
2
Magamistoad
1
Vannitoad
94 m²
Elamispind
Kirjeldus
This terraced house, located in the sunny and panoramic area of low Valtellina at an altitude of 900 metres, features three rooms, one bathroom, and a kitchen. The property, fully renovated to preserve local stone and wood aesthetics, includes a ground floor living area, a bedroom with a wooden loft, and a storage space. It offers a private garden and is situated in the Poira fraction of Civo.
Ehitusaasta1997
SeisukordRenoveeritud
Korrust2
Täpne asukohtÜmbrus
Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud
Transport
Bussipeatus
200 m3 minRaudteejaam
9 km22 minLennujaam
55 km2.4hHaridus
Lasteaed
1,7 km26 minÜlikool
37 km1.6hRaamatukogu
3 km8 minKaubandus ja teenused
Supermarket
2,5 km7 minToidupood
2,7 km7 minRestoran
300 m5 minPank
2,4 km6 minTervishoid
Apteek
500 m7 minArst
6 km16 minHaigla
3 km8 minVaba aeg ja loodus
Park
2,4 km6 minRand
4 km10 minKeskkond
Suurem tee
4 km12 minRaudtee
2,7 km7 minHindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.