Prantsusmaa
One Place - AI-põhine kinnisvara otsingumootor
One Place
Korter Tallinna vanalinnas, 2+ magamistuba, kalasabamustriga parkett, max 250k€|
  1. Otsing
  2. Prantsusmaa
  3. Rustic Stone Longère with Pool in Le Châtellier
1 / 17
MüükMaja

Rustic Stone Longère with Pool in Le Châtellier

303 000 €
1507 €/m²

One Place'is esimest korda nähtud: 2. aug 2026

5
Toad kokku
5
Magamistoad
2
Vannitoad
201 m²
Elamispind
4870 m²
Krunt
4
Parkimiskohad

Kirjeldus

This stone longère has five bedrooms, including one on the ground floor, and two bathrooms, one of which is also on the ground floor. The property features a heated outdoor pool, a garage, and a wood area with a cabin. It offers a mix of traditional charm and modern comfort, with a high energy efficiency rating and is located near the A84 and a 10-minute drive from Fougères.

Ehitusaasta1900
SeisukordRenoveeritud
OmandTäis
KüteÕli

Lisaomadused

Aed
Metsavaade
Terrass

Fotod kategooriate kaupa

Fotode allikas: bienici.com

Hinnastuse ajalugu

Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.

Energiatõhusus

Energiaklass

126 kWh/m²/a
C
Class C: 126 kWh/m²/a

Kasvuhoonegaaside klassKHG

27 kg CO²/m²/a
C
Class C: 27 kg CO²/m²/a

Asukoht

Ligikaudne asukoht

Ümbrus

Kaugused on ligikaudsed, sest selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval

Transport

Raudteejaam
23 km
Lennujaam
54 km

Haridus

Lasteaed
9 km
Algkool
4 km
Keskkool
7 km
Ülikool
12 km
Raamatukogu
Lähedal

Kaubandus ja teenused

Supermarket
7 km
Toidupood
Lähedal
Restoran
Lähedal
Pank
10 km

Tervishoid

Apteek
7 km
Arst
8 km
Haigla
9 km
Veterinaaria
9 km

Vaba aeg ja loodus

Park
Lähedal
Rand
8 km
Kuulutuse allikad
Bien'iciBien'iciAvaneb uuel vahekaardil
Avaldaja
FOLLIOT - Fougères
Viide: 542LV

Photo Tour

Elutuba - Rustic Stone Longère with Pool in Le Châtellier

living room

Köök - Rustic Stone Longère with Pool in Le Châtellier

kitchen

Vannitoad - Rustic Stone Longère with Pool in Le Châtellier

bathroom

Magamistoad - Rustic Stone Longère with Pool in Le Châtellier

bedroom

Aed - Rustic Stone Longère with Pool in Le Châtellier

garden

Elutuba - Rustic Stone Longère with Pool in Le Châtellier

living room

Elutuba - Rustic Stone Longère with Pool in Le Châtellier

living room

Aed - Rustic Stone Longère with Pool in Le Châtellier

courtyard

Elutuba - Rustic Stone Longère with Pool in Le Châtellier

living room

Magamistoad - Rustic Stone Longère with Pool in Le Châtellier

bedroom

Esik - Rustic Stone Longère with Pool in Le Châtellier

hallway entrance

Toad - Rustic Stone Longère with Pool in Le Châtellier

attic

Vannitoad - Rustic Stone Longère with Pool in Le Châtellier

bathroom

Magamistoad - Rustic Stone Longère with Pool in Le Châtellier

bedroom

Magamistoad - Rustic Stone Longère with Pool in Le Châtellier

bedroom

Aed - Rustic Stone Longère with Pool in Le Châtellier

garden

Aed - Rustic Stone Longère with Pool in Le Châtellier

garden

Rustic Stone Longère with Pool in Le Châtellier
303 000 €1507 €/m²
Meeldib?

Võta müüjaga ühendust

Loo tasuta konto ja meie tiim võtab müüjaga sinu eest ühendust. Vastus jõuab sinu postkasti, ilma rämpsposti ja külmade kõnedeta.

Rustic Stone Longère with Pool in Le Châtellier
Le Châtellier · 201 m² · 5 magamistuba

Tasuta konto, võtab alla minuti.

Sul on juba konto? Logi sisse

Sarnased kinnistud

One Place - AI-põhine kinnisvara otsingumootor

Saa One Place uuendustest teada esimeste seas.

Nõustun saama One Place uudiskirju ja oma isikuandmete töötlemisega vastavalt privaatsuspoliitikale. Saan tellimuse igal ajal tühistada.

Hinda meid platvormil Trustpilot
Hinda meid platvormil Trustpilot

One Place on kinnisvaraandmete platvorm, mis koondab Euroopa kinnisvarakuulutused ühte otsitavasse indeksisse, mis mõistab loomulikku keelt ja märkab detaile, mida teised portaalid ei näe.

Õigusteave
TingimusedPrivaatsusKüpsised
MeistAvastaKinnisvarahinnadVõrdleInvesteeriKontakt
© 2026 One Place. All rights reserved.
One Place - AI-põhine kinnisvara otsingumootor
© 2026 One Place. All rights reserved.
One PlaceOne Placeone-place.com
one-place.com
One Place - AI-põhine kinnisvara otsingumootor
One Place - AI-põhine kinnisvara otsingumootor