Müükhouse
Rustic Ruin with Olive Grove in Narni
23 000 €
329 €/m²
Strada di Colle Rosso 9, Narni
3
Toad kokku
1
Vannitoad
70 m²
Elamispind
Kirjeldus
This three-bedroom, one-bathroom rustic ruin is located in the heart of Narnese countryside, offering a stunning view of the valley. The property, covering 2,500 m² of land with olive trees, is ready for renovation and expansion. It includes a private garden, a cellar, and a potential for a 100 m² extension.
Ehitusaasta1950
SeisukordVajab remonti
OmandTäis
Korrust1
Asukoht
Strada di Colle Rosso 9, Narni
Täpne asukohtÜmbrus
Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud
Transport
Bussipeatus
2,3 km6 minRaudteejaam
2,2 km6 minLennujaam
64 km2.8hHaridus
Lasteaed
2,5 km7 minÜlikool
1,4 km23 minRaamatukogu
10 km26 minKaubandus ja teenused
Supermarket
2,2 km6 minToidupood
900 m14 minRestoran
900 m13 minPank
1000 m15 minTervishoid
Apteek
900 m14 minArst
2,2 km6 minHaigla
600 m10 minVaba aeg ja loodus
Park
1,3 km20 minRand
4 km10 minKeskkond
Suurem tee
3 km9 minRaudtee
1,8 km29 minPhoto Tour

facade

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.