Hispaania
One Place - AI-põhine kinnisvara otsingumootor
One Place
Korter Tallinna vanalinnas, 2+ magamistuba, kalasabamustriga parkett, max 250k€|
  1. Otsing
  2. Hispaania
  3. Rustic Plot with Road Access in Tabernas
1 / 4
MüükMaa/krundid

Rustic Plot with Road Access in Tabernas

90 000 €
34 €/m²

One Place'is esimest korda nähtud: 11. aug 2026

2641 m²
Elamispind
2641 m²
Krunt

Kirjeldus

This rustic plot is located in the Del Camino de la Fuente Vieja area of Tabernas. It covers 2,641 m² and has good road access. Situated within the urban area, it offers proximity to various services.

OmandTäis

Lisaomadused

Maavaade
Mägivaade

Fotod kategooriate kaupa

Fotode allikas: fotocasa.es

Hinnastuse ajalugu

Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.

Energiatõhusus

Energiaklass

999 kWh/m²/a
G
Class G: 999 kWh/m²/a

Kasvuhoonegaaside klassKHG

999 kg CO²/m²/a
G
Class G: 999 kg CO²/m²/a

Asukoht

Ligikaudne asukoht

Ümbrus

Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval

Transport

Bussipeatus
Lähedal
Raudteejaam
25 km
Lennujaam
22 km

Haridus

Lasteaed
Lähedal
Ülikool
24 km
Raamatukogu
Lähedal

Kaubandus ja teenused

Supermarket
Lähedal
Toidupood
Lähedal
Restoran
Lähedal
Pank
Lähedal

Tervishoid

Apteek
Lähedal
Arst
Lähedal
Haigla
21 km

Vaba aeg ja loodus

Park
Lähedal
Rand
23 km
Kuulutuse allikad
FotocasaFotocasaAvaneb uuel vahekaardil
Avaldaja
Idp Inmobiliaria Del Pueblo, C.B
Viide: 4356

Photo Tour

Aed - Rustic Plot with Road Access in Tabernas

land plot

Aed - Rustic Plot with Road Access in Tabernas

land plot

Aed - Rustic Plot with Road Access in Tabernas

land plot

Aed - Rustic Plot with Road Access in Tabernas

land plot

Rustic Plot with Road Access in Tabernas
90 000 €34 €/m²
Meeldib?

Võta müüjaga ühendust

Saada päring ja meie tiim võtab müüjaga sinu eest ühendust. Vastuse saad otse oma postkasti.

Rustic Plot with Road Access in Tabernas
2641 m²

Sarnased kinnistud

One Place - AI-põhine kinnisvara otsingumootor

Saa One Place uuendustest teada esimeste seas.

Nõustun saama One Place uudiskirju ja oma isikuandmete töötlemisega vastavalt privaatsuspoliitikale. Saan tellimuse igal ajal tühistada.

Hinda meid platvormil Trustpilot
Hinda meid platvormil Trustpilot

One Place on kinnisvaraandmete platvorm, mis koondab Euroopa kinnisvarakuulutused ühte otsitavasse indeksisse, mis mõistab loomulikku keelt ja märkab detaile, mida teised portaalid ei näe.

Õigusteave
TingimusedPrivaatsusKüpsised
MeistAvastaVõrdleInvesteeriKontakt
© 2026 One Place. All rights reserved.
One Place - AI-põhine kinnisvara otsingumootor
© 2026 One Place. All rights reserved.
One PlaceOne Placeone-place.com
one-place.com