Müükapartment
Rustic-Modern Penthouse with Terrace in Busto Arsizio
479 000 €
2197 €/m²
Via Solferino 1, Busto Arsizio
5
Toad kokku
4
Magamistoad
3
Vannitoad
218 m²
Elamispind
Kirjeldus
This five-bedroom, three-bathroom penthouse is located on the first floor and features a spacious living area with an open-plan kitchen. The property includes a large, arable terrace and four bedrooms, two of which are en-suite. Situated in a prime location near the city centre and train station, the apartment offers modern amenities and is part of a building with three floors and an elevator.
Ehitusaasta2017
SeisukordRenoveeritud
OmandTäis
Korrus1 / 3
Asukoht
Via Solferino 1, Busto Arsizio
Täpne asukohtÜmbrus
Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud
Transport
Bussipeatus
200 m3 minRaudteejaam
1,2 km18 minLennujaam
8 km22 minHaridus
Lasteaed
300 m5 minKeskkool
27 km1.2hÜlikool
600 m10 minRaamatukogu
200 m2 minKaubandus ja teenused
Supermarket
300 m4 minToidupood
100 m2 minRestoran
100 m1 minPank
100 m2 minTervishoid
Apteek
100 m2 minArst
300 m5 minHaigla
1000 m15 minVeterinaaria
2,0 km31 minVaba aeg ja loodus
Park
200 m2 minRand
7 km17 minKeskkond
Suurem tee
2,9 km7 minRaudtee
700 m11 minPhoto Tour

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.