Prantsusmaa
One Place - AI-põhine kinnisvara otsingumootor
One Place
Korter Tallinna vanalinnas, 2+ magamistuba, kalasabamustriga parkett, max 250k€|
  1. Otsing
  2. Prantsusmaa
  3. Rustic Longère with Gîte in Cellefrouin
1 / 10
MüükMajaAjalooline majaRustikaalne majaTalumajaMaamajaKinnistuLautLongèreEramuAiaga korter

Rustic Longère with Gîte in Cellefrouin

324 950 €
915 €/m²

One Place'is esimest korda nähtud: 18. juuli 2025

10
Toad kokku
4
Magamistoad
4
Vannitoad
355 m²
Elamispind
4917 m²
Krunt

Kirjeldus

This rustic longère features four bedrooms and five bathrooms, with a recently completed charming gîte. The property includes a 100 m² hangar, garages, and a well-maintained garden. The house and its outbuildings are characterised by exposed stone, beams, and traditional Charentais floors, offering both comfort and character.

SeisukordRenoveeritud
OmandTäis

Lisaomadused

Aed
Kamin
Maavaade
Parkla
Terrass

Fotod kategooriate kaupa

Fotode allikas: bienici.com

Hinnastuse ajalugu

Langenud 1× alates lisamisest
Jälgitud alates 18. juuli 2025
Alghind342 600 €965 € /m²
Muutus-17 650 €-5.2%
Praegune324 950 €915 € /m²
342 600 €324 950 €18. juuli5. veebr
18. juuli 2025342 600 €965 € /m²Algne
5. veebr 2026324 950 €915 € /m²-5.2%

Energiatõhusus

Energiaklass

287 kWh/m²/a
E
Class E: 287 kWh/m²/a

Kasvuhoonegaaside klassKHG

8 kg CO²/m²/a
B
Class B: 8 kg CO²/m²/a

Asukoht

Ligikaudne asukoht

Ümbrus

Kaugused on ligikaudsed, sest selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval

Transport

Raudteejaam
10 km
Lennujaam
61 km

Haridus

Algkool
7 km
Keskkool
10 km
Ülikool
33 km
Raamatukogu
13 km

Kaubandus ja teenused

Supermarket
9 km
Toidupood
9 km
Restoran
5 km
Pank
9 km

Tervishoid

Apteek
7 km
Haigla
17 km

Vaba aeg ja loodus

Rand
26 km
Kuulutuse allikad
Bien'iciBien'iciAvaneb uuel vahekaardil
Avaldaja
Leggett Immobilier International
Viide: SL-A29961CGL16

Photo Tour

Välivaade - Rustic Longère with Gîte in Cellefrouin

facade

Köök - Rustic Longère with Gîte in Cellefrouin

kitchen

Elutuba - Rustic Longère with Gîte in Cellefrouin

living room

Magamistoad - Rustic Longère with Gîte in Cellefrouin

bedroom

Aed - Rustic Longère with Gîte in Cellefrouin

garden

Vannitoad - Rustic Longère with Gîte in Cellefrouin

bathroom

Toad - Rustic Longère with Gîte in Cellefrouin

staircase

Välivaade - Rustic Longère with Gîte in Cellefrouin

facade

Aed - Rustic Longère with Gîte in Cellefrouin

courtyard

Garaaž - Rustic Longère with Gîte in Cellefrouin

garage

Rustic Longère with Gîte in Cellefrouin
324 950 €915 €/m²
Meeldib?

Võta müüjaga ühendust

Loo tasuta konto ja meie tiim võtab müüjaga sinu eest ühendust. Vastus jõuab sinu postkasti, ilma rämpsposti ja külmade kõnedeta.

Rustic Longère with Gîte in Cellefrouin
Cellefrouin · 355 m² · 4 magamistuba

Tasuta konto, võtab alla minuti.

Sul on juba konto? Logi sisse

Sarnased kinnistud

One Place - AI-põhine kinnisvara otsingumootor

Saa One Place uuendustest teada esimeste seas.

Nõustun saama One Place uudiskirju ja oma isikuandmete töötlemisega vastavalt privaatsuspoliitikale. Saan tellimuse igal ajal tühistada.

Hinda meid platvormil Trustpilot
Hinda meid platvormil Trustpilot

One Place on kinnisvaraandmete platvorm, mis koondab Euroopa kinnisvarakuulutused ühte otsitavasse indeksisse, mis mõistab loomulikku keelt ja märkab detaile, mida teised portaalid ei näe.

Õigusteave
TingimusedPrivaatsusKüpsised
MeistAvastaKinnisvarahinnadVõrdleInvesteeriKontakt
© 2026 One Place. All rights reserved.
One Place - AI-põhine kinnisvara otsingumootor
© 2026 One Place. All rights reserved.
One PlaceOne Placeone-place.com
one-place.com
One Place - AI-põhine kinnisvara otsingumootor
One Place - AI-põhine kinnisvara otsingumootor