One PlaceOne Placeone-place.com
one-place.com
Hispaania
One Place - AI-põhine kinnisvara otsingumootor
One Place
Korter Tallinna vanalinnas, 2+ magamistuba, kalasabamustriga parkett, max 250k€|
  1. Avaleht
  2. Hispaania
  3. Rustic Land in Sedaví
1 / 23
MüükMaa/krundidPõllumajandusmaa

Rustic Land in Sedaví

5500 €
645 m²
Krunt

Kirjeldus

This rustic land in Sedaví covers an area of 645 m². The seller holds an undivided share of the property, not the full ownership, which may be acquired by other co-owners. The land is sold as a whole, inseparable entity, in its current physical, legal, and administrative state, without services or supplies. The buyer assumes responsibility for its physical condition, urban status, and any discrepa...

OmandTäis

Lisaomadused

Maavaade
Tänava poole

Fotod kategooriate kaupa

Fotode allikas: fotocasa.es

Hinnastuse ajalugu

Langenud 2× alates lisamisest
Jälgitud alates 21. aug 2025 · 346 päeva
Alghind8000 €
Muutus-2500 €-31.3% 346 päeva jooksul
Praegune5500 €
8000 €5500 €21. aug7. veebr7. juuniTäna
21. aug 20258000 €—Algne
7. veebr 20267000 €—-12.5%
7. juuni 20265500 €—-21.4%

Energiatõhusus

Energiaklass

999 kWh/m²/a
G
Class G: 999 kWh/m²/a

Kasvuhoonegaaside klassKHG

999 kg CO²/m²/a
G
Class G: 999 kg CO²/m²/a

Asukoht

Ligikaudne asukoht

Ümbrus

Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval

Transport

Bussipeatus
Lähedal
Raudteejaam
4 km
Metroopeatus
Lähedal
Lennujaam
9 km

Haridus

Lasteaed
Lähedal
Keskkool
11 km
Ülikool
3 km
Raamatukogu
Lähedal

Kaubandus ja teenused

Supermarket
Lähedal
Toidupood
Lähedal
Restoran
Lähedal
Pank
Lähedal

Tervishoid

Apteek
Lähedal
Arst
Lähedal
Haigla
Lähedal
Veterinaaria
Lähedal

Vaba aeg ja loodus

Park
Lähedal
Rand
4 km

Keskkond

Raudtee
Lähedal

Photo Tour

Õhuvaade - Rustic Land in Sedaví

land plot

Aed - Rustic Land in Sedaví

land plot

Aed - Rustic Land in Sedaví

land plot

Aed - Rustic Land in Sedaví

land plot

Rustic Land in Sedaví
Rustic Land in Sedaví
Rustic Land in Sedaví
Välivaade - Rustic Land in Sedaví
Rustic Land in Sedaví
Rustic Land in Sedaví
Rustic Land in Sedaví
Rustic Land in Sedaví
Rustic Land in Sedaví
Rustic Land in Sedaví
Rustic Land in Sedaví
Rustic Land in Sedaví
Välivaade - Rustic Land in Sedaví
Välivaade - Rustic Land in Sedaví
Rustic Land in Sedaví
Välivaade - Rustic Land in Sedaví
Plaan - Rustic Land in Sedaví
Rustic Land in Sedaví
Välivaade - Rustic Land in Sedaví
Rustic Land in Sedaví
5500 €
Meeldib? Võta ühendust
FotocasaSolvia
Avaldaja
Solvia Inmobiliaria
Viide: CS-13747-0001
Asukoht
Ligikaudne asukoht

Sarnased kinnistud

One Place logo - AI-powered real estate search engine

Saa One Place uuendustest teada esimeste seas.

Nõustun saama One Place uudiskirju ja oma isikuandmete töötlemisega vastavalt privaatsuspoliitikale. Saan tellimuse igal ajal tühistada.

Hinda meid platvormil Trustpilot
Hinda meid platvormil Trustpilot
Õigusteave
TingimusedPrivaatsusKüpsised
MeistKarjäärAvastaVõrdleKontakt
© 2026 One Place. All rights reserved.
One Place logo - AI-powered real estate search engine
© 2026 One Place. All rights reserved.