One PlaceOne Placeone-place.com
one-place.com
Itaalia
One Place - AI-põhine kinnisvara otsingumootor
One Place
Korter Tallinna vanalinnas, 2+ magamistuba, kalasabamustriga parkett, max 250k€|
  1. Avaleht
  2. Itaalia
  3. Rustic House with Workshop in Caneva
1 / 18
MüükMajaTöökoda

Rustic House with Workshop in Caneva

65 520 €
690 €/m²
Via Cansiglio, Caneva
3
Toad kokku
1
Vannitoad
95 m²
Elamispind

Kirjeldus

This rustic house, located in Sarone, Caneva, features three rooms and one bathroom, with a total area of 95 m². The property includes both covered and open areas, currently used as a telephone exchange, and is suitable for residential conversion. It offers a panoramic view and a private garden with independent car access, presenting opportunities for creative development.

Ehitusaasta1967
SeisukordVajab remonti
OmandTäis
Korrust1

Lisaomadused

Aed
Maavaade
Metsavaade
Parkla
Terrass

Fotod kategooriate kaupa

Fotode allikas: wikicasa.it

Hinnastuse ajalugu

Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.

Asukoht

Via Cansiglio, Caneva
Täpne asukoht

Ümbrus

Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud

Transport

Bussipeatus
5 km14 min
Raudteejaam
6 km14 min
Lennujaam
42 km1.8h

Haridus

Lasteaed
200 m3 min
Keskkool
12 km31 min
Ülikool
18 km46 min
Raamatukogu
3 km9 min

Kaubandus ja teenused

Supermarket
300 m4 min
Toidupood
2,9 km7 min
Restoran
2,3 km6 min
Pank
2,9 km7 min

Tervishoid

Apteek
1,5 km23 min
Arst
2,7 km7 min
Haigla
5 km12 min
Veterinaaria
9 km23 min

Vaba aeg ja loodus

Park
3 km8 min
Rand
3,0 km8 min

Keskkond

Raudtee
5 km12 min

Photo Tour

Aed - Rustic House with Workshop in Caneva

land plot

Pesuköök - Rustic House with Workshop in Caneva

utility room

Köök - Rustic House with Workshop in Caneva

kitchen

Rõdu - Rustic House with Workshop in Caneva

balcony

Vannitoad - Rustic House with Workshop in Caneva

bathroom

Aed - Rustic House with Workshop in Caneva

land plot

Aed - Rustic House with Workshop in Caneva

land plot

Aed - Rustic House with Workshop in Caneva

garden

Aed - Rustic House with Workshop in Caneva

garden

Aed - Rustic House with Workshop in Caneva

garden

Pesuköök - Rustic House with Workshop in Caneva

utility room

Pesuköök - Rustic House with Workshop in Caneva

utility room

Esik - Rustic House with Workshop in Caneva

hallway entrance

Garaaž - Rustic House with Workshop in Caneva

garage

Pesuköök - Rustic House with Workshop in Caneva

utility room

Pesuköök - Rustic House with Workshop in Caneva

utility room

Köök - Rustic House with Workshop in Caneva

kitchen

Terrass - Rustic House with Workshop in Caneva

terrace patio

Rustic House with Workshop in Caneva
65 520 €
690 €/m²
Meeldib? Võta ühendust
Wikicasa
Avaldaja
Affiliato Tecnocasa: STUDIO SACILE SRL - Tecnocasa
Asukoht
Via Cansiglio, Caneva
Täpne asukoht

Sarnased kinnistud

One Place logo - AI-powered real estate search engine

Saa One Place uuendustest teada esimeste seas.

Nõustun saama One Place uudiskirju ja oma isikuandmete töötlemisega vastavalt privaatsuspoliitikale. Saan tellimuse igal ajal tühistada.

Hinda meid platvormil Trustpilot
Hinda meid platvormil Trustpilot
Õigusteave
TingimusedPrivaatsusKüpsised
MeistKarjäärAvastaVõrdleKontakt
© 2026 One Place. All rights reserved.
One Place logo - AI-powered real estate search engine
© 2026 One Place. All rights reserved.