Hispaania
One Place - AI-põhine kinnisvara otsingumootor
One Place
Korter Tallinna vanalinnas, 2+ magamistuba, kalasabamustriga parkett, max 250k€|
  1. Otsing
  2. Hispaania
  3. Rustic House with Vineyard in Binissalem
1 / 42
MüükMajaRustikaalne majaTalumajaMaamajaKinnistuEramu

Rustic House with Vineyard in Binissalem

3 200 000 €
9143 €/m²

One Place'is esimest korda nähtud: 22. mai 2026

3
Toad kokku
2
Magamistoad
2
Vannitoad
350 m²
Elamispind
61 400 m²
Krunt

Kirjeldus

This rustic house features four bedrooms, three bathrooms, and is set on a six-hectare estate in Binissalem, known for its wine heritage. The property includes a renovated main house with a large, bright living area, a spacious kitchen, and a private garden with fruit trees. It offers stunning views of the Sierra de Tramontana, a private pool, and a versatile auxiliary building, all within a tranquil and picturesque setting.

SeisukordRenoveeritud
OmandTäis

Lisaomadused

Aed
Bassein
Kamin
Konditsioneer
Maavaade
Mägivaade
Mullivann
Parkla
Terrass

Fotod kategooriate kaupa

Fotode allikas: tucasa.com

Hinnastuse ajalugu

Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.

Energiatõhusus

Energiaklass

106 kWh/m²/a
D
Class D: 106 kWh/m²/a

Kasvuhoonegaaside klassKHG

34 kg CO²/m²/a
D
Class D: 34 kg CO²/m²/a

Asukoht

Ligikaudne asukoht

Ümbrus

Kaugused on ligikaudsed, sest selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval

Transport

Bussipeatus
Lähedal
Raudteejaam
4 km
Lennujaam
15 km

Haridus

Lasteaed
3 km
Keskkool
19 km
Ülikool
18 km
Raamatukogu
3 km

Kaubandus ja teenused

Supermarket
3 km
Toidupood
3 km
Restoran
Lähedal
Pank
Lähedal

Tervishoid

Apteek
Lähedal
Arst
3 km
Haigla
7 km
Veterinaaria
5 km

Vaba aeg ja loodus

Park
3 km
Rand
20 km

Keskkond

Suurem tee
Lähedal
Raudtee
4 km
Kuulutuse allikad
Tu CasaTu CasaAvaneb uuel vahekaardil
Avaldaja
Berendsen Real Estate
Viide: 3020

Photo Tour

Aed - Rustic House with Vineyard in Binissalem

land plot

Bassein - Rustic House with Vineyard in Binissalem

pool area

Elutuba - Rustic House with Vineyard in Binissalem

living room

Köök - Rustic House with Vineyard in Binissalem

kitchen

Magamistoad - Rustic House with Vineyard in Binissalem

bedroom

Välivaade - Rustic House with Vineyard in Binissalem

driveway

Aed - Rustic House with Vineyard in Binissalem

garden

Aed - Rustic House with Vineyard in Binissalem

garden

Välivaade - Rustic House with Vineyard in Binissalem

driveway

Bassein - Rustic House with Vineyard in Binissalem

pool area

Terrass - Rustic House with Vineyard in Binissalem

terrace patio

Bassein - Rustic House with Vineyard in Binissalem

pool area

Terrass - Rustic House with Vineyard in Binissalem

terrace patio

Terrass - Rustic House with Vineyard in Binissalem

terrace patio

Söögituba - Rustic House with Vineyard in Binissalem

dining room

Elutuba - Rustic House with Vineyard in Binissalem

living room

Söögituba - Rustic House with Vineyard in Binissalem

dining room

Esik - Rustic House with Vineyard in Binissalem

hallway entrance

Söögituba - Rustic House with Vineyard in Binissalem

dining room

Terrass - Rustic House with Vineyard in Binissalem

terrace patio

Elutuba - Rustic House with Vineyard in Binissalem

living room

Köök - Rustic House with Vineyard in Binissalem

kitchen

Köök - Rustic House with Vineyard in Binissalem

kitchen

Köök - Rustic House with Vineyard in Binissalem

kitchen

Magamistoad - Rustic House with Vineyard in Binissalem

bedroom

Toad - Rustic House with Vineyard in Binissalem

staircase

Magamistoad - Rustic House with Vineyard in Binissalem

bedroom

Terrass - Rustic House with Vineyard in Binissalem

terrace patio

Magamistoad - Rustic House with Vineyard in Binissalem

bedroom

Magamistoad - Rustic House with Vineyard in Binissalem

bedroom

Magamistoad - Rustic House with Vineyard in Binissalem

bedroom

Vannitoad - Rustic House with Vineyard in Binissalem

bathroom

Vannitoad - Rustic House with Vineyard in Binissalem

bathroom

Vannitoad - Rustic House with Vineyard in Binissalem

bathroom

Magamistoad - Rustic House with Vineyard in Binissalem

bedroom

Magamistoad - Rustic House with Vineyard in Binissalem

bedroom

Esik - Rustic House with Vineyard in Binissalem

hallway entrance

Esik - Rustic House with Vineyard in Binissalem

hallway entrance

Magamistoad - Rustic House with Vineyard in Binissalem

bedroom

Terrass - Rustic House with Vineyard in Binissalem

terrace patio

Välivaade - Rustic House with Vineyard in Binissalem

driveway

Aed - Rustic House with Vineyard in Binissalem

garden

Rustic House with Vineyard in Binissalem
3 200 000 €9143 €/m²
Meeldib?

Võta müüjaga ühendust

Loo tasuta konto ja meie tiim võtab müüjaga sinu eest ühendust. Vastus jõuab sinu postkasti, ilma rämpsposti ja külmade kõnedeta.

Rustic House with Vineyard in Binissalem
Binissalem · 350 m² · 2 magamistuba

Tasuta konto, võtab alla minuti.

Sul on juba konto? Logi sisse

Sarnased kinnistud

One Place - AI-põhine kinnisvara otsingumootor

Saa One Place uuendustest teada esimeste seas.

Nõustun saama One Place uudiskirju ja oma isikuandmete töötlemisega vastavalt privaatsuspoliitikale. Saan tellimuse igal ajal tühistada.

Hinda meid platvormil Trustpilot
Hinda meid platvormil Trustpilot

One Place on kinnisvaraandmete platvorm, mis koondab Euroopa kinnisvarakuulutused ühte otsitavasse indeksisse, mis mõistab loomulikku keelt ja märkab detaile, mida teised portaalid ei näe.

Õigusteave
TingimusedPrivaatsusKüpsised
MeistAvastaKinnisvarahinnadVõrdleInvesteeriKontakt
© 2026 One Place. All rights reserved.
One Place - AI-põhine kinnisvara otsingumootor
© 2026 One Place. All rights reserved.
One PlaceOne Placeone-place.com
one-place.com
One Place - AI-põhine kinnisvara otsingumootor
One Place - AI-põhine kinnisvara otsingumootor