One PlaceOne Placeone-place.com
one-place.com
Prantsusmaa
One Place - AI-põhine kinnisvara otsingumootor
One Place
Korter Tallinna vanalinnas, 2+ magamistuba, kalasabamustriga parkett, max 250k€|
  1. Avaleht
  2. Prantsusmaa
  3. Rustic House with View on Causse Heights
1 / 19
MüükMajaKülamajaAjalooline majaRustikaalne majaTalumajaMaamajaKinnistuLautEramu

Rustic House with View on Causse Heights

149 800 €
1248 €/m²
3
Toad kokku
1
Magamistoad
1
Vannitoad
120 m²
Elamispind
120 800 m²
Krunt

Kirjeldus

This rustic house, located on the heights of the Causse, offers 120 m² of space across two levels, with a ground floor comprising a living room with a fireplace, an old washhouse, a kitchen, and a bathroom with WC. The upper floor features a 53 m² bedroom, with additional space in the attic. The property includes a 24 m² bread oven, a 5 m diameter stone tower, former pigsties, and a 50 m² stone ba...

SeisukordVajab remonti
OmandTäis
Korrust4

Lisaomadused

Aed
Kamin
Maavaade
Metsavaade
Sisustatud köök
Terrass

Fotod kategooriate kaupa

Fotode allikas: bienici.com, etreproprio.com

Hinnastuse ajalugu

Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.

Asukoht

Ligikaudne asukoht

Ümbrus

Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval

Transport

Raudteejaam
18 km
Lennujaam
84 km

Haridus

Algkool
Lähedal
Keskkool
18 km
Ülikool
35 km
Raamatukogu
10 km

Kaubandus ja teenused

Supermarket
Lähedal
Toidupood
Lähedal
Restoran
Lähedal
Pank
Lähedal

Tervishoid

Arst
Lähedal
Haigla
5 km

Vaba aeg ja loodus

Park
Lähedal
Rand
17 km

Keskkond

Suurem tee
Lähedal

Photo Tour

Õhuvaade - Rustic House with View on Causse Heights

facade

Magamistoad - Rustic House with View on Causse Heights

bedroom

Söögituba - Rustic House with View on Causse Heights

dining room

Köök - Rustic House with View on Causse Heights

kitchen

Aed - Rustic House with View on Causse Heights

courtyard

Välivaade - Rustic House with View on Causse Heights

facade

Välivaade - Rustic House with View on Causse Heights

facade

Magamistoad - Rustic House with View on Causse Heights

bedroom

Söögituba - Rustic House with View on Causse Heights

dining room

Õhuvaade - Rustic House with View on Causse Heights

facade

Välivaade - Rustic House with View on Causse Heights

facade

Toad - Rustic House with View on Causse Heights

other room

Õhuvaade - Rustic House with View on Causse Heights

land plot

Välivaade - Rustic House with View on Causse Heights

facade

Toad - Rustic House with View on Causse Heights

attic

Vannitoad - Rustic House with View on Causse Heights

bathroom

Välivaade - Rustic House with View on Causse Heights

facade

Õhuvaade - Rustic House with View on Causse Heights

facade

Toad - Rustic House with View on Causse Heights

cellar

Rustic House with View on Causse Heights
149 800 €
1248 €/m²
Meeldib? Võta ühendust
Bien'iciÊtre ProprioFNAIM
Avaldaja
Tout L'immobilier
TOUT L IMMOBILIER
Viide: 4348
Asukoht
Ligikaudne asukoht

Sarnased kinnistud

One Place logo - AI-powered real estate search engine

Saa One Place uuendustest teada esimeste seas.

Nõustun saama One Place uudiskirju ja oma isikuandmete töötlemisega vastavalt privaatsuspoliitikale. Saan tellimuse igal ajal tühistada.

Hinda meid platvormil Trustpilot
Hinda meid platvormil Trustpilot
Õigusteave
TingimusedPrivaatsusKüpsised
MeistKarjäärAvastaVõrdleKontakt
© 2026 One Place. All rights reserved.
One Place logo - AI-powered real estate search engine
© 2026 One Place. All rights reserved.