Itaalia
One Place - AI-põhine kinnisvara otsingumootor
One Place
Korter Tallinna vanalinnas, 2+ magamistuba, kalasabamustriga parkett, max 250k€|
  1. Otsing
  2. Itaalia
  3. Rustic House with Mountain View in Sant'Andrea di Compito
1 / 39
MüükMaja

Rustic House with Mountain View in Sant'Andrea di Compito

650 000 €
1857 €/m²

One Place'is esimest korda nähtud: 13. aug 2026

zona sant'andrea di compito
5
Toad kokku
3
Magamistoad
3
Vannitoad
350 m²
Elamispind
4
Parkimiskohad
3000 m²
Aed

Kirjeldus

This rustic house features three floors, including a ground floor with an entrance, 60 m² living room with fireplace, and a 40 m² kitchen. The property offers a garden view, terrace, veranda, and a private garden of approximately 3000 m². It is located in a hilly area near Sant'Andrea di Compito.

SeisukordRenoveeritud
OmandTäis
Korrust3
KüteGaas

Lisaomadused

Kamin
Konditsioneer
Maavaade
Mägivaade
Metsavaade
Päikesepaneelid
Sisustatud köök
Terrass

Fotod kategooriate kaupa

Fotode allikas: bilocale.it

Hinnastuse ajalugu

Tagasi alghinna juures
Jälgitud alates 13. aug 2026
Alghind650 000 €1857 € /m²
Muutus0 €0.0%
Praegune650 000 €1857 € /m²
650 000 €13. aug18. aug29. aug2. sept10. sept17. sept25. sept
29. aug 2026650 000 €1857 € /m²-100.0%
2. sept 2026700 000 650 000 €2 000 001 857 € /m²+107692307.7%
10. sept 2026650 000 €1857 € /m²-100.0%
17. sept 2026700 000 650 000 €2 000 001 857 € /m²+107692307.7%
25. sept 2026650 000 €1857 € /m²-100.0%

Energiatõhusus

Energiaklass

58 kWh/m²/a
B
Class B: 58 kWh/m²/a

Asukoht

zona sant'andrea di compito
Täpne asukoht

Ümbrus

Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud

Transport

Bussipeatus
3 km9 min
Raudteejaam
7 km18 min
Lennujaam
16 km41 min

Haridus

Lasteaed
1,5 km24 min
Ülikool
11 km28 min
Raamatukogu
3 km9 min

Kaubandus ja teenused

Supermarket
1,7 km27 min
Toidupood
1,8 km28 min
Restoran
250 m4 min
Pank
1,7 km27 min

Tervishoid

Apteek
1,7 km27 min
Arst
7 km18 min
Haigla
4 km9 min
Veterinaaria
1,8 km29 min

Vaba aeg ja loodus

Park
850 m13 min
Rand
11 km29 min

Keskkond

Suurem tee
4 km12 min
Raudtee
5 km12 min
Kuulutuse allikad
PortaleagenzieimmobiliariPortaleagenzieimmobiliariAvaneb uuel vahekaardilCasain24oreCasain24oreAvaneb uuel vahekaardilPcasePcaseAvaneb uuel vahekaardil
Avaldaja
PM Casa Immobiliare
Viide: 1407499/1140/RUST SA

Photo Tour

Välivaade - Rustic House with Mountain View in Sant'Andrea di Compito

facade

Elutuba - Rustic House with Mountain View in Sant'Andrea di Compito

living room

Rõdu - Rustic House with Mountain View in Sant'Andrea di Compito

balcony

Köök - Rustic House with Mountain View in Sant'Andrea di Compito

kitchen

Toad - Rustic House with Mountain View in Sant'Andrea di Compito

other room

Välivaade - Rustic House with Mountain View in Sant'Andrea di Compito

facade

Rõdu - Rustic House with Mountain View in Sant'Andrea di Compito

balcony

Esik - Rustic House with Mountain View in Sant'Andrea di Compito

hallway entrance

Söögituba - Rustic House with Mountain View in Sant'Andrea di Compito

dining room

Söögituba - Rustic House with Mountain View in Sant'Andrea di Compito

dining room

Elutuba - Rustic House with Mountain View in Sant'Andrea di Compito

living room

Elutuba - Rustic House with Mountain View in Sant'Andrea di Compito

living room

Aed - Rustic House with Mountain View in Sant'Andrea di Compito

land plot

Aed - Rustic House with Mountain View in Sant'Andrea di Compito

land plot

Elutuba - Rustic House with Mountain View in Sant'Andrea di Compito

living room

Söögituba - Rustic House with Mountain View in Sant'Andrea di Compito

dining room

Toad - Rustic House with Mountain View in Sant'Andrea di Compito

staircase

Toad - Rustic House with Mountain View in Sant'Andrea di Compito

other room

Toad - Rustic House with Mountain View in Sant'Andrea di Compito

other room

Söögituba - Rustic House with Mountain View in Sant'Andrea di Compito

dining room

Toad - Rustic House with Mountain View in Sant'Andrea di Compito

staircase

Toad - Rustic House with Mountain View in Sant'Andrea di Compito

staircase

Vannitoad - Rustic House with Mountain View in Sant'Andrea di Compito

bathroom

Magamistoad - Rustic House with Mountain View in Sant'Andrea di Compito

bedroom

Magamistoad - Rustic House with Mountain View in Sant'Andrea di Compito

bedroom

Magamistoad - Rustic House with Mountain View in Sant'Andrea di Compito

bedroom

Toad - Rustic House with Mountain View in Sant'Andrea di Compito

other room

Vannitoad - Rustic House with Mountain View in Sant'Andrea di Compito

bathroom

Vannitoad - Rustic House with Mountain View in Sant'Andrea di Compito

bathroom

Toad - Rustic House with Mountain View in Sant'Andrea di Compito

other room

Esik - Rustic House with Mountain View in Sant'Andrea di Compito

hallway entrance

Vannitoad - Rustic House with Mountain View in Sant'Andrea di Compito

bathroom

Elutuba - Rustic House with Mountain View in Sant'Andrea di Compito

living room

Vannitoad - Rustic House with Mountain View in Sant'Andrea di Compito

bathroom

Aed - Rustic House with Mountain View in Sant'Andrea di Compito

land plot

Vannitoad - Rustic House with Mountain View in Sant'Andrea di Compito

bathroom

Toad - Rustic House with Mountain View in Sant'Andrea di Compito

other room

Aed - Rustic House with Mountain View in Sant'Andrea di Compito

land plot

Rõdu - Rustic House with Mountain View in Sant'Andrea di Compito

balcony

Rustic House with Mountain View in Sant'Andrea di Compito
650 000 €1857 €/m²
Meeldib?

Võta müüjaga ühendust

Loo tasuta konto ja meie tiim võtab müüjaga sinu eest ühendust. Vastus jõuab sinu postkasti, ilma rämpsposti ja külmade kõnedeta.

zona sant'andrea di compito
Capannori · 350 m² · 3 magamistuba

Tasuta konto, võtab alla minuti.

Sul on juba konto? Logi sisse

Sarnased kinnistud

One Place - AI-põhine kinnisvara otsingumootor

Saa One Place uuendustest teada esimeste seas.

Nõustun saama One Place uudiskirju ja oma isikuandmete töötlemisega vastavalt privaatsuspoliitikale. Saan tellimuse igal ajal tühistada.

Hinda meid platvormil Trustpilot
Hinda meid platvormil Trustpilot

One Place on kinnisvaraandmete platvorm, mis koondab Euroopa kinnisvarakuulutused ühte otsitavasse indeksisse, mis mõistab loomulikku keelt ja märkab detaile, mida teised portaalid ei näe.

Õigusteave
TingimusedPrivaatsusKüpsised
MeistAvastaKinnisvarahinnadVõrdleInvesteeriKontakt
© 2026 One Place. All rights reserved.
One Place - AI-põhine kinnisvara otsingumootor
© 2026 One Place. All rights reserved.
One PlaceOne Placeone-place.com
one-place.com
One Place - AI-põhine kinnisvara otsingumootor
One Place - AI-põhine kinnisvara otsingumootor