Müükhouse
Rustic House with Pool in Torre del Compte
500 000 €
1852 €/m²
5
Toad kokku
5
Magamistoad
3
Vannitoad
270 m²
Elamispind
34 m²
Terrass
Ida
Suund
Kirjeldus
This five-bedroom house features a 34 m² terrace and a pool. The property is set on a 40-hectare rural plot near the Matarraña River, offering a peaceful environment with modern amenities.
OmandTäis
Korrust3
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
LähedalLennujaam
89 kmHaridus
Lasteaed
9 kmÜlikool
38 kmRaamatukogu
11 kmKaubandus ja teenused
Supermarket
4 kmToidupood
LähedalRestoran
LähedalPank
10 kmTervishoid
Apteek
4 kmArst
4 kmHaigla
22 kmVeterinaaria
10 kmVaba aeg ja loodus
Park
LähedalRand
28 kmPhoto Tour

bathroom
Rustic House with Pool in Torre del Compte
500 000 €
1852 €/m²
Avaldatud
Avaldaja
Fincas Matarraña
Viide: 131683686
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.