Hispaania
One Place - AI-põhine kinnisvara otsingumootor
One Place
Korter Tallinna vanalinnas, 2+ magamistuba, kalasabamustriga parkett, max 250k€|
  1. Otsing
  2. Hispaania
  3. Rustic House with Pool in Pegalajar
1 / 38
MüükMajaPaarismajaKülamajaRustikaalne majaTalumajaMaamajaKinnistuPuhkemaja

Rustic House with Pool in Pegalajar

122 500 €
350 €/m²

One Place'is esimest korda nähtud: 13. apr 2026

8
Toad kokku
8
Magamistoad
4
Vannitoad
350 m²
Elamispind
Edel
Suund

Kirjeldus

This rustic house comprises two semi-detached units, offering a total of eight bedrooms and four bathrooms. The property features a large patio with a stone-built pool, a spacious kitchen with a fireplace, a living room with a fireplace, and a utility room with a washing machine. Situated in the heart of Pegalajar, it is close to services and offers privacy, with easy access to the Bailen-Motril motorway and the nearby airport.

SeisukordHea

Lisaomadused

Aed
Bassein
Kamin
Konditsioneer
Maavaade
Möbleeritud
Parkla
Tänava poole
Terrass

Fotod kategooriate kaupa

Fotode allikas: pisos.com

Hinnastuse ajalugu

Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.

Asukoht

Ligikaudne asukoht

Ümbrus

Kaugused on ligikaudsed, sest selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval

Transport

Bussipeatus
4 km
Raudteejaam
23 km
Lennujaam
62 km

Haridus

Lasteaed
4 km
Ülikool
12 km
Raamatukogu
Lähedal

Kaubandus ja teenused

Supermarket
Lähedal
Toidupood
Lähedal
Restoran
Lähedal
Pank
Lähedal

Tervishoid

Apteek
Lähedal
Arst
Lähedal
Haigla
13 km
Veterinaaria
6 km

Vaba aeg ja loodus

Park
Lähedal
Rand
43 km

Keskkond

Suurem tee
Lähedal
Kuulutuse allikad
PisosPisosAvaneb uuel vahekaardil
Avaldaja
INMOVERSE
Viide: 2025-YR3KXM

Photo Tour

Aed - Rustic House with Pool in Pegalajar

land plot

Elutuba - Rustic House with Pool in Pegalajar

living room

Köök - Rustic House with Pool in Pegalajar

kitchen

Magamistoad - Rustic House with Pool in Pegalajar

bedroom

Bassein - Rustic House with Pool in Pegalajar

pool area

Toad - Rustic House with Pool in Pegalajar

staircase

Köök - Rustic House with Pool in Pegalajar

kitchen

Vannitoad - Rustic House with Pool in Pegalajar

bathroom

Aed - Rustic House with Pool in Pegalajar

courtyard

Elutuba - Rustic House with Pool in Pegalajar

living room

Magamistoad - Rustic House with Pool in Pegalajar

bedroom

Välivaade - Rustic House with Pool in Pegalajar

facade

Aed - Rustic House with Pool in Pegalajar

courtyard

Magamistoad - Rustic House with Pool in Pegalajar

bedroom

Aed - Rustic House with Pool in Pegalajar

courtyard

Aed - Rustic House with Pool in Pegalajar

courtyard

Aed - Rustic House with Pool in Pegalajar

courtyard

Aed - Rustic House with Pool in Pegalajar

courtyard

Elutuba - Rustic House with Pool in Pegalajar

living room

Aed - Rustic House with Pool in Pegalajar

courtyard

Elutuba - Rustic House with Pool in Pegalajar

living room

Toad - Rustic House with Pool in Pegalajar

other room

Söögituba - Rustic House with Pool in Pegalajar

dining room

Köök - Rustic House with Pool in Pegalajar

kitchen

Aed - Rustic House with Pool in Pegalajar

courtyard

Köök - Rustic House with Pool in Pegalajar

kitchen

Toad - Rustic House with Pool in Pegalajar

staircase

Magamistoad - Rustic House with Pool in Pegalajar

bedroom

Söögituba - Rustic House with Pool in Pegalajar

dining room

Söögituba - Rustic House with Pool in Pegalajar

dining room

Toad - Rustic House with Pool in Pegalajar

staircase

Toad - Rustic House with Pool in Pegalajar

staircase

Elutuba - Rustic House with Pool in Pegalajar

living room

Esik - Rustic House with Pool in Pegalajar

hallway entrance

Aed - Rustic House with Pool in Pegalajar

courtyard

Magamistoad - Rustic House with Pool in Pegalajar

bedroom

Rustic House with Pool in Pegalajar
Rustic House with Pool in Pegalajar
Rustic House with Pool in Pegalajar
122 500 €350 €/m²
Meeldib?

Võta müüjaga ühendust

Loo tasuta konto ja meie tiim võtab müüjaga sinu eest ühendust. Vastus jõuab sinu postkasti, ilma rämpsposti ja külmade kõnedeta.

Rustic House with Pool in Pegalajar
350 m² · 8 magamistuba

Tasuta konto, võtab alla minuti.

Sul on juba konto? Logi sisse

Sarnased kinnistud

One Place - AI-põhine kinnisvara otsingumootor

Saa One Place uuendustest teada esimeste seas.

Nõustun saama One Place uudiskirju ja oma isikuandmete töötlemisega vastavalt privaatsuspoliitikale. Saan tellimuse igal ajal tühistada.

Hinda meid platvormil Trustpilot
Hinda meid platvormil Trustpilot

One Place on kinnisvaraandmete platvorm, mis koondab Euroopa kinnisvarakuulutused ühte otsitavasse indeksisse, mis mõistab loomulikku keelt ja märkab detaile, mida teised portaalid ei näe.

Õigusteave
TingimusedPrivaatsusKüpsised
MeistAvastaKinnisvarahinnadVõrdleInvesteeriKontakt
© 2026 One Place. All rights reserved.
One Place - AI-põhine kinnisvara otsingumootor
© 2026 One Place. All rights reserved.
One PlaceOne Placeone-place.com
one-place.com
One Place - AI-põhine kinnisvara otsingumootor
One Place - AI-põhine kinnisvara otsingumootor