Itaalia
One Place - AI-põhine kinnisvara otsingumootor
One Place
Korter Tallinna vanalinnas, 2+ magamistuba, kalasabamustriga parkett, max 250k€|
  1. Otsing
  2. Itaalia
  3. Rustic House with Panoramic View in Bellano
1 / 11
MüükMajaEramuRustikaalne maja

Rustic House with Panoramic View in Bellano

125 000 €
3472 €/m²

One Place'is esimest korda nähtud: 12. märts 2026

3
Toad kokku
1
Magamistoad
1
Vannitoad
36 m²
Elamispind
7500 m²
Krunt

Kirjeldus

This detached, rustic house for sale is located in Bellano, on a hillside along the provincial road to Valsassina, within 10 minutes' drive of the town centre and lake shore. The property, not yet completed, offers a panoramic view of the valley and includes a ground floor with a living area, kitchen, bathroom with anteroom, and bedroom, as well as a spacious loft with a terrace. It features a private garden, a cellar, and the potential for further development.

Ehitusaasta2015
SeisukordVajab remonti
OmandTäis
Korrust1

Lisaomadused

Aed
Maavaade
Mägivaade
Metsavaade
Parkla
Sisustatud köök
Terrass

Fotod kategooriate kaupa

Fotode allikas: trovacasa.it

Hinnastuse ajalugu

Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.

Asukoht

Ligikaudne asukoht

Ümbrus

Kaugused on ligikaudsed, sest selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval

Transport

Bussipeatus
Lähedal
Raudteejaam
Lähedal
Lennujaam
50 km

Haridus

Lasteaed
3 km
Ülikool
21 km
Raamatukogu
Lähedal

Kaubandus ja teenused

Supermarket
Lähedal
Toidupood
Lähedal
Restoran
Lähedal
Pank
Lähedal

Tervishoid

Apteek
Lähedal
Arst
Lähedal
Haigla
Lähedal
Veterinaaria
9 km

Vaba aeg ja loodus

Park
Lähedal
Rand
Lähedal

Keskkond

Raudtee
Lähedal
Kuulutuse allikad
TrovacasaTrovacasaAvaneb uuel vahekaardil
Avaldaja
Immobiliare Miralago
Viide: 120265964

Photo Tour

Välivaade - Rustic House with Panoramic View in Bellano

facade

Välivaade - Rustic House with Panoramic View in Bellano

facade

Toad - Rustic House with Panoramic View in Bellano

attic

Rõdu - Rustic House with Panoramic View in Bellano

balcony

Toad - Rustic House with Panoramic View in Bellano

other room

Toad - Rustic House with Panoramic View in Bellano

attic

Toad - Rustic House with Panoramic View in Bellano

other room

Toad - Rustic House with Panoramic View in Bellano

attic

Toad - Rustic House with Panoramic View in Bellano

attic

Rõdu - Rustic House with Panoramic View in Bellano

balcony

Välivaade - Rustic House with Panoramic View in Bellano

facade

Rustic House with Panoramic View in Bellano
125 000 €3472 €/m²
Meeldib?

Võta müüjaga ühendust

Loo tasuta konto ja meie tiim võtab müüjaga sinu eest ühendust. Vastus jõuab sinu postkasti, ilma rämpsposti ja külmade kõnedeta.

Rustic House with Panoramic View in Bellano
Bellano · 36 m² · 1 magamistuba

Tasuta konto, võtab alla minuti.

Sul on juba konto? Logi sisse

Sarnased kinnistud

One Place - AI-põhine kinnisvara otsingumootor

Saa One Place uuendustest teada esimeste seas.

Nõustun saama One Place uudiskirju ja oma isikuandmete töötlemisega vastavalt privaatsuspoliitikale. Saan tellimuse igal ajal tühistada.

Hinda meid platvormil Trustpilot
Hinda meid platvormil Trustpilot

One Place on kinnisvaraandmete platvorm, mis koondab Euroopa kinnisvarakuulutused ühte otsitavasse indeksisse, mis mõistab loomulikku keelt ja märkab detaile, mida teised portaalid ei näe.

Õigusteave
TingimusedPrivaatsusKüpsised
MeistAvastaKinnisvarahinnadVõrdleInvesteeriKontakt
© 2026 One Place. All rights reserved.
One Place - AI-põhine kinnisvara otsingumootor
© 2026 One Place. All rights reserved.
One PlaceOne Placeone-place.com
one-place.com
One Place - AI-põhine kinnisvara otsingumootor
One Place - AI-põhine kinnisvara otsingumootor