Pildid puuduvad
Müükhouse
Rustic House with Olive Grove in Cavriglia
135 000 €
1227 €/m²
Cavriglia
4
Toad kokku
1
Vannitoad
110 m²
Elamispind
10 000 m²
Krunt
Kirjeldus
This independent house in Cavriglia features four rooms, one bathroom, and is situated on approximately one hectare of land. The property, with stone facades, offers an open view and good sun exposure, surrounded by 48 olive trees. Internally, it includes a welcoming kitchen, a bright living room, two bedrooms, a functional bathroom, and two cellars at ground level. The house requires significant...
SeisukordVajab remonti
Lisaomadused
Aed
Parkla
Asukoht
Cavriglia
Täpne asukohtÜmbrus
Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud
Transport
Bussipeatus
5 km14 minRaudteejaam
10 km26 minLennujaam
35 km1.5hHaridus
Lasteaed
10 km25 minÜlikool
8 km20 minRaamatukogu
8 km20 minKaubandus ja teenused
Supermarket
1,3 km20 minToidupood
2,1 km5 minRestoran
2,1 km5 minPank
1,3 km21 minTervishoid
Apteek
5 km14 minArst
9 km23 minHaigla
9 km23 minVeterinaaria
9 km22 minVaba aeg ja loodus
Park
5 km13 minRand
17 km44 minKeskkond
Raudtee
4 km10 minHindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.