Itaalia
One Place - AI-põhine kinnisvara otsingumootor
One Place
Korter Tallinna vanalinnas, 2+ magamistuba, kalasabamustriga parkett, max 250k€|
  1. Otsing
  2. Itaalia
  3. Rustic House with Mountain View in Fabriano
1 / 10
MüükMaja

Rustic House with Mountain View in Fabriano

650 000 €
2510 €/m²

One Place'is esimest korda nähtud: 11. sept 2026

Borgo Tufico, Fabriano
25
Toad kokku
259 m²
Elamispind
44 000 m²
Aed
Lõuna
Suund

Kirjeldus

This rustic house, located in Borgo Tufico, features a private garden and a terrace. It offers mountain and countryside views, with a basement and attic. The property includes a main stone building and additional structures, set on 44 hectares of land.

SeisukordVajab remonti
OmandTäis

Lisaomadused

Maavaade
Mägivaade
Metsavaade
Parkla
Terrass

Fotod kategooriate kaupa

Fotode allikas: pcase.it

Hinnastuse ajalugu

Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.

Energiatõhusus

Energiaklass

G
Class G

Asukoht

Borgo Tufico, Fabriano
Täpne asukoht

Ümbrus

Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud

Transport

Bussipeatus
2,9 km7 min
Raudteejaam
2,4 km6 min
Lennujaam
41 km1.8h

Haridus

Lasteaed
5 km14 min
Ülikool
9 km24 min
Raamatukogu
2,3 km6 min

Kaubandus ja teenused

Supermarket
1,4 km22 min
Toidupood
7 km18 min
Restoran
2,4 km6 min
Pank
2,5 km7 min

Tervishoid

Apteek
550 m8 min
Arst
7 km18 min
Haigla
7 km18 min
Veterinaaria
9 km24 min

Vaba aeg ja loodus

Park
850 m13 min
Rand
15 km38 min

Keskkond

Raudtee
300 m5 min
Kuulutuse allikad
PcasePcaseAvaneb uuel vahekaardil
Avaldaja
Immobiliare Peverini
Viide: D52

Photo Tour

Välivaade - Rustic House with Mountain View in Fabriano

facade

Õhuvaade - Rustic House with Mountain View in Fabriano

facade

Õhuvaade - Rustic House with Mountain View in Fabriano

facade

Õhuvaade - Rustic House with Mountain View in Fabriano

facade

Aed - Rustic House with Mountain View in Fabriano

garden

Välivaade - Rustic House with Mountain View in Fabriano

facade

Õhuvaade - Rustic House with Mountain View in Fabriano

facade

Õhuvaade - Rustic House with Mountain View in Fabriano

facade

Välivaade - Rustic House with Mountain View in Fabriano

facade

Rustic House with Mountain View in Fabriano
Rustic House with Mountain View in Fabriano
650 000 €2510 €/m²
Meeldib?

Võta müüjaga ühendust

Loo tasuta konto ja meie tiim võtab müüjaga sinu eest ühendust. Vastus jõuab sinu postkasti, ilma rämpsposti ja külmade kõnedeta.

Borgo Tufico, Fabriano
Fabriano · 259 m²

Tasuta konto, võtab alla minuti.

Sul on juba konto? Logi sisse

Sarnased kinnistud

One Place - AI-põhine kinnisvara otsingumootor

Saa One Place uuendustest teada esimeste seas.

Nõustun saama One Place uudiskirju ja oma isikuandmete töötlemisega vastavalt privaatsuspoliitikale. Saan tellimuse igal ajal tühistada.

Hinda meid platvormil Trustpilot
Hinda meid platvormil Trustpilot

One Place on kinnisvaraandmete platvorm, mis koondab Euroopa kinnisvarakuulutused ühte otsitavasse indeksisse, mis mõistab loomulikku keelt ja märkab detaile, mida teised portaalid ei näe.

Õigusteave
TingimusedPrivaatsusKüpsised
MeistAvastaKinnisvarahinnadVõrdleInvesteeriKontakt
© 2026 One Place. All rights reserved.
One Place - AI-põhine kinnisvara otsingumootor
© 2026 One Place. All rights reserved.
One PlaceOne Placeone-place.com
one-place.com
One Place - AI-põhine kinnisvara otsingumootor
One Place - AI-põhine kinnisvara otsingumootor