Müükhouse
Rustic House with Large Garden in Udine
85 000 €
213 €/m²
Via Lonzano
5
Toad kokku
400 m²
Elamispind
1
Parkimiskoht
2000 m²
Aed
Kirjeldus
This three-level, three-bedroom rustic house requires full renovation. The property features a private garden of approximately 2000 m² and includes a garage, located in a quiet residential area.
Ehitusaasta1900
OmandTäis
Korrust3
Lisaomadused
Maavaade
Metsavaade
Sisustatud köök
Tänava poole
Fotod kategooriate kaupa
Fotode allikas: tecnocasa.it, wikicasa.it
Asukoht
Via Lonzano
Täpne asukohtÜmbrus
Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud
Transport
Bussipeatus
200 m4 minRaudteejaam
2,4 km6 minLennujaam
29 km1.2hHaridus
Lasteaed
500 m8 minÜlikool
2,3 km6 minRaamatukogu
1,9 km29 minKaubandus ja teenused
Supermarket
1,4 km21 minToidupood
1,9 km29 minRestoran
900 m14 minPank
1,9 km30 minTervishoid
Apteek
1,9 km29 minArst
1,7 km27 minHaigla
2,7 km7 minVeterinaaria
2,2 km6 minVaba aeg ja loodus
Park
500 m8 minRand
13 km35 minKeskkond
Suurem tee
5 km13 minRaudtee
100 m1 minPhoto Tour

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.