Müükhouse
Rustic House with Garden in Omegna
50 000 €
556 €/m²
Via alla Torre 14, Omegna
3
Toad kokku
90 m²
Elamispind
Kirjeldus
This three-bedroom, independent house is located in Crusinallo, near Omegna and the shores of Lake Orta. The property, requiring renovation, features a private garden and a cellar. It offers a mountain view and is situated on a lower level without an elevator.
Asukoht
Via alla Torre 14, Omegna
Täpne asukohtÜmbrus
Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud
Transport
Bussipeatus
300 m4 minRaudteejaam
15 km38 minLennujaam
36 km1.6hHaridus
Lasteaed
1,7 km27 minÜlikool
34 km1.4hRaamatukogu
1,4 km22 minKaubandus ja teenused
Supermarket
700 m11 minToidupood
1,9 km29 minRestoran
300 m5 minPank
1,9 km29 minTervishoid
Apteek
400 m6 minArst
4 km10 minHaigla
2,4 km6 minVaba aeg ja loodus
Park
600 m10 minRand
2,3 km6 minKeskkond
Suurem tee
5 km13 minRaudtee
100 m2 minPhoto Tour

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.