Prantsusmaa
One Place - AI-põhine kinnisvara otsingumootor
One Place
Korter Tallinna vanalinnas, 2+ magamistuba, kalasabamustriga parkett, max 250k€|
  1. Otsing
  2. Prantsusmaa
  3. Rustic House with Barn in Cleyrac

See kinnisvara ei ole enam saadaval

Vaata sarnaseid kinnisvaraobjekte
1 / 20
MajaKülamajaRustikaalne majaTalumajaMaamajaLautEramuEhitisega krunt

Rustic House with Barn in Cleyrac

75 000 €
424 €/m²

One Place'is esimest korda nähtud: 7. juuli 2025

4
Toad kokku
2
Magamistoad
1
Vannitoad
177 m²
Elamispind
3245 m²
Krunt
3245 m²
Aed

Kirjeldus

This rustic house features two bedrooms, four rooms, and a total living space of approximately 77 m², with a barn of 105 m². The property, built in 1900, is situated on a 3,245 m² plot in a tranquil location, with a small stream running through the garden. The house is positioned on a height, offering a serene setting and potential for renovation.

Ehitusaasta1900
SeisukordVajab remonti
OmandTäis

Lisaomadused

Maavaade
Metsavaade
Parkla

Fotod kategooriate kaupa

Fotode allikas: optimhome.com

Hinnastuse ajalugu

Langenud 5× alates lisamisest
Jälgitud alates 7. juuli 2025
Alghind129 000 €1675 € /m²
Muutus-54 000 €-41.9%
Praegune75 000 €974 € /m²
129 000 €75 000 €7. juuli17. okt24. dets4. märts23. apr19. juuni
7. juuli 2025129 000 €1675 € /m²Algne
17. okt 2025118 000 €1532 € /m²-8.5%
24. dets 2025108 000 €1403 € /m²-8.5%
4. märts 202697 000 €1260 € /m²-10.2%
23. apr 202686 000 €1117 € /m²-11.3%
19. juuni 202675 000 €974 € /m²-12.8%

Asukoht

Ligikaudne asukoht

Ümbrus

Kaugused on ligikaudsed, sest selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval

Transport

Bussipeatus
4 km
Raudteejaam
14 km
Lennujaam
44 km

Haridus

Algkool
5 km
Keskkool
5 km
Ülikool
43 km
Raamatukogu
6 km

Kaubandus ja teenused

Supermarket
5 km
Toidupood
4 km
Restoran
5 km
Pank
5 km

Tervishoid

Apteek
5 km
Arst
6 km
Haigla
11 km
Veterinaaria
5 km

Vaba aeg ja loodus

Park
3 km
Rand
7 km

Photo Tour

Välivaade - Rustic House with Barn in Cleyrac

facade

Pesuköök - Rustic House with Barn in Cleyrac

utility room

Välivaade - Rustic House with Barn in Cleyrac

facade

Aed - Rustic House with Barn in Cleyrac

garden

Toad - Rustic House with Barn in Cleyrac

other room

Toad - Rustic House with Barn in Cleyrac

other room

Pesuköök - Rustic House with Barn in Cleyrac

utility room

Välivaade - Rustic House with Barn in Cleyrac

facade

Välivaade - Rustic House with Barn in Cleyrac

facade

Toad - Rustic House with Barn in Cleyrac

attic

Aed - Rustic House with Barn in Cleyrac

courtyard

Välivaade - Rustic House with Barn in Cleyrac

facade

Aed - Rustic House with Barn in Cleyrac

land plot

Välivaade - Rustic House with Barn in Cleyrac

facade

Aed - Rustic House with Barn in Cleyrac

land plot

Aed - Rustic House with Barn in Cleyrac

garden

Aed - Rustic House with Barn in Cleyrac

garden

Toad - Rustic House with Barn in Cleyrac

other room

Toad - Rustic House with Barn in Cleyrac

other room

Toad - Rustic House with Barn in Cleyrac

other room

Rustic House with Barn in Cleyrac
75 000 €424 €/m²

See kuulutus ei ole enam aktiivne. Otsingu jätkamiseks vaadake praegu saadaolevaid kinnisvaraobjekte.

Vaata sarnaseid kinnisvaraobjekte

Sarnased kinnistud

One Place - AI-põhine kinnisvara otsingumootor

Saa One Place uuendustest teada esimeste seas.

Nõustun saama One Place uudiskirju ja oma isikuandmete töötlemisega vastavalt privaatsuspoliitikale. Saan tellimuse igal ajal tühistada.

Hinda meid platvormil Trustpilot
Hinda meid platvormil Trustpilot

One Place on kinnisvaraandmete platvorm, mis koondab Euroopa kinnisvarakuulutused ühte otsitavasse indeksisse, mis mõistab loomulikku keelt ja märkab detaile, mida teised portaalid ei näe.

Õigusteave
TingimusedPrivaatsusKüpsised
MeistAvastaKinnisvarahinnadVõrdleInvesteeriKontakt
© 2026 One Place. All rights reserved.
One Place - AI-põhine kinnisvara otsingumootor
© 2026 One Place. All rights reserved.
One PlaceOne Placeone-place.com
one-place.com
One Place - AI-põhine kinnisvara otsingumootor
One Place - AI-põhine kinnisvara otsingumootor