Pildid puuduvad
Müükhouse
Rustic Farmhouse with Olive Trees near San Severino Marche
115 000 €
201 €/m²
San Severino Marche
7
Toad kokku
571 m²
Elamispind
Kirjeldus
This seven-bedroom rustic farmhouse, in good condition, is situated on a panoramic site two kilometres from the town centre. The property, spanning two levels with a total area of approximately 260 m², is accompanied by a 50 m² outbuilding, both requiring renovation. It is surrounded by 5.2 hectares of agricultural land featuring numerous olive trees.
SeisukordHea
Lisaomadused
Aed
Asukoht
San Severino Marche
Täpne asukohtÜmbrus
Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud
Transport
Bussipeatus
700 m10 minRaudteejaam
1,1 km18 minLennujaam
43 km1.9hHaridus
Lasteaed
9 km23 minÜlikool
1,8 km28 minRaamatukogu
11 km30 minKaubandus ja teenused
Supermarket
700 m11 minToidupood
2,1 km6 minRestoran
1,2 km19 minPank
1,1 km18 minTervishoid
Apteek
8 km20 minArst
2,1 km5 minHaigla
300 m5 minVaba aeg ja loodus
Park
700 m12 minRand
11 km27 minKeskkond
Raudtee
1,0 km16 minHindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.