Itaalia
One Place - AI-põhine kinnisvara otsingumootor
One Place
Korter Tallinna vanalinnas, 2+ magamistuba, kalasabamustriga parkett, max 250k€|
  1. Otsing
  2. Itaalia
  3. Rustic Duplex with Garden View in Policoro
1 / 19
MüükKorterStuudioDupleks

Rustic Duplex with Garden View in Policoro

78 000 €
1114 €/m²

One Place'is esimest korda nähtud: 30. dets 2025

Via Zanardelli, 1, 75025 Policoro, Matera
2
Toad kokku
1
Magamistoad
1
Vannitoad
70 m²
Elamispind

Kirjeldus

This duplex apartment features two bedrooms, a living area with a kitchenette, a laundry room, a bathroom, and a charming loft with two additional beds. Located in the Castello area, close to the Murati Gardens, it is surrounded by various commercial activities. The apartment is fully furnished and available for immediate occupation.

Ehitusaasta1970
SeisukordRenoveeritud
OmandTäis
Korrus0

Lisaomadused

Konditsioneer
Möbleeritud
Sisustatud köök
Tänava poole
Terrass

Fotod kategooriate kaupa

Fotode allikas: tecnocasa.it

Hinnastuse ajalugu

Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.

Energiatõhusus

Energiaklass

90.48 kWh/m²/a
E
Class E: 90.48 kWh/m²/a

Asukoht

Via Zanardelli, 1, 75025 Policoro, Matera
Täpne asukoht

Ümbrus

Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud

Transport

Raudteejaam
20 km53 min
Lennujaam
102 km4.4h

Haridus

Lasteaed
1,4 km22 min
Raamatukogu
650 m10 min

Kaubandus ja teenused

Supermarket
950 m15 min
Toidupood
60 m1 min
Restoran
850 m14 min
Pank
450 m7 min

Tervishoid

Apteek
4 km10 min
Haigla
850 m13 min

Vaba aeg ja loodus

Park
190 m3 min
Rand
4 km11 min

Keskkond

Raudtee
650 m10 min
Kuulutuse allikad
TecnocasaTecnocasaAvaneb uuel vahekaardil
Avaldaja
Studio Policoro Sas
Viide: 60765743

Photo Tour

Välivaade - Rustic Duplex with Garden View in Policoro

facade

Vannitoad - Rustic Duplex with Garden View in Policoro

bathroom

Söögituba - Rustic Duplex with Garden View in Policoro

dining room

Köök - Rustic Duplex with Garden View in Policoro

kitchen

Magamistoad - Rustic Duplex with Garden View in Policoro

bedroom

Köök - Rustic Duplex with Garden View in Policoro

kitchen

Elutuba - Rustic Duplex with Garden View in Policoro

living room

Pesuköök - Rustic Duplex with Garden View in Policoro

utility room

Elutuba - Rustic Duplex with Garden View in Policoro

living room

Elutuba - Rustic Duplex with Garden View in Policoro

living room

Magamistoad - Rustic Duplex with Garden View in Policoro

bedroom

Esik - Rustic Duplex with Garden View in Policoro

hallway entrance

Toad - Rustic Duplex with Garden View in Policoro

closet dressing

Välivaade - Rustic Duplex with Garden View in Policoro

driveway

Magamistoad - Rustic Duplex with Garden View in Policoro

bedroom

Plaan - Rustic Duplex with Garden View in Policoro
Välivaade - Rustic Duplex with Garden View in Policoro
Välivaade - Rustic Duplex with Garden View in Policoro
Välivaade - Rustic Duplex with Garden View in Policoro
Rustic Duplex with Garden View in Policoro
78 000 €1114 €/m²
Meeldib?

Võta müüjaga ühendust

Loo tasuta konto ja meie tiim võtab müüjaga sinu eest ühendust. Vastus jõuab sinu postkasti, ilma rämpsposti ja külmade kõnedeta.

Via Zanardelli, 1, 75025 Policoro, Matera
70 m² · 1 magamistuba

Tasuta konto, võtab alla minuti.

Sul on juba konto? Logi sisse

Sarnased kinnistud

One Place - AI-põhine kinnisvara otsingumootor

Saa One Place uuendustest teada esimeste seas.

Nõustun saama One Place uudiskirju ja oma isikuandmete töötlemisega vastavalt privaatsuspoliitikale. Saan tellimuse igal ajal tühistada.

Hinda meid platvormil Trustpilot
Hinda meid platvormil Trustpilot

One Place on kinnisvaraandmete platvorm, mis koondab Euroopa kinnisvarakuulutused ühte otsitavasse indeksisse, mis mõistab loomulikku keelt ja märkab detaile, mida teised portaalid ei näe.

Õigusteave
TingimusedPrivaatsusKüpsised
MeistAvastaKinnisvarahinnadVõrdleInvesteeriKontakt
© 2026 One Place. All rights reserved.
One Place - AI-põhine kinnisvara otsingumootor
© 2026 One Place. All rights reserved.
One PlaceOne Placeone-place.com
one-place.com
One Place - AI-põhine kinnisvara otsingumootor
One Place - AI-põhine kinnisvara otsingumootor