Itaalia
One Place - AI-põhine kinnisvara otsingumootor
One Place
Korter Tallinna vanalinnas, 2+ magamistuba, kalasabamustriga parkett, max 250k€|
  1. Otsing
  2. Itaalia
  3. Ground Floor Garden Apartment in Soldano Historic Centre

See kinnisvara ei ole enam saadaval

Vaata sarnaseid kinnisvaraobjekte
1 / 2
KorterEsimesel korruselAiaga korter

Ground Floor Garden Apartment in Soldano Historic Centre

75 000 €
1875 €/m²

One Place'is esimest korda nähtud: 11. mai 2026

3
Toad kokku
1
Magamistoad
1
Vannitoad
40 m²
Elamispind
24/7
Valve
Ida
Suund

Kirjeldus

This ground floor garden apartment features two bedrooms, including a living room with an open kitchen and a separate bathroom. The property has been fully refurbished, with a new front door, double-glazed windows, and updated bathroom fittings. It is located in a charming stone building within Soldano's historic centre, close to parking, a pharmacy, shops, a school, and the town hall.

SeisukordRenoveeritud
OmandTäis
Korrus0
KüteGaas

Lisaomadused

Aed
Konditsioneer
Möbleeritud
Parkla
Sisustatud köök
Terrass

Fotod kategooriate kaupa

Fotode allikas: trovacasa.it

Hinnastuse ajalugu

Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.

Asukoht

Ligikaudne asukoht

Ümbrus

Kaugused on ligikaudsed, sest selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval

Transport

Bussipeatus
Lähedal
Raudteejaam
Lähedal
Lennujaam
114 km

Haridus

Lasteaed
Lähedal
Ülikool
Lähedal
Raamatukogu
Lähedal

Kaubandus ja teenused

Supermarket
Lähedal
Toidupood
Lähedal
Restoran
Lähedal
Pank
Lähedal

Tervishoid

Apteek
Lähedal
Arst
Lähedal
Haigla
Lähedal
Veterinaaria
Lähedal

Vaba aeg ja loodus

Park
Lähedal
Rand
10 km

Keskkond

Suurem tee
Lähedal
Raudtee
Lähedal

Photo Tour

Köök - Ground Floor Garden Apartment in Soldano Historic Centre

kitchen

Magamistoad - Ground Floor Garden Apartment in Soldano Historic Centre

bedroom

Ground Floor Garden Apartment in Soldano Historic Centre
75 000 €1875 €/m²

See kuulutus ei ole enam aktiivne. Otsingu jätkamiseks vaadake praegu saadaolevaid kinnisvaraobjekte.

Vaata sarnaseid kinnisvaraobjekte

Sarnased kinnistud

One Place - AI-põhine kinnisvara otsingumootor

Saa One Place uuendustest teada esimeste seas.

Nõustun saama One Place uudiskirju ja oma isikuandmete töötlemisega vastavalt privaatsuspoliitikale. Saan tellimuse igal ajal tühistada.

Hinda meid platvormil Trustpilot
Hinda meid platvormil Trustpilot

One Place on kinnisvaraandmete platvorm, mis koondab Euroopa kinnisvarakuulutused ühte otsitavasse indeksisse, mis mõistab loomulikku keelt ja märkab detaile, mida teised portaalid ei näe.

Õigusteave
TingimusedPrivaatsusKüpsised
MeistAvastaKinnisvarahinnadVõrdleInvesteeriKontakt
© 2026 One Place. All rights reserved.
One Place - AI-põhine kinnisvara otsingumootor
© 2026 One Place. All rights reserved.
One PlaceOne Placeone-place.com
one-place.com
One Place - AI-põhine kinnisvara otsingumootor
One Place - AI-põhine kinnisvara otsingumootor