Müükhouse
Rustic Cottage with Large Garden in Costa Di Serina
63 000 €
788 €/m²
Via Tagliata, Costa Di Serina
3
Toad kokku
80 m²
Elamispind
26 000 m²
Krunt
26 000 m²
Aed
Kirjeldus
This two-level rustic cottage comprises three rooms, with the ground floor featuring two spaces, one used as a stable, and the upper level as a hayloft. The property includes a large 26,000 sq ft garden and has had its roof and soffit recently refurbished. The cottage is located in Costa Di Serina and requires renovation.
Ehitusaasta1950
Täpne asukohtÜmbrus
Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud
Transport
Bussipeatus
1,9 km29 minRaudteejaam
7 km18 minLennujaam
18 km47 minHaridus
Lasteaed
8 km21 minÜlikool
16 km42 minRaamatukogu
4 km11 minKaubandus ja teenused
Supermarket
4 km10 minToidupood
6 km17 minRestoran
2,0 km5 minPank
4 km10 minTervishoid
Apteek
3 km8 minArst
7 km17 minHaigla
6 km17 minVeterinaaria
6 km17 minVaba aeg ja loodus
Park
1,1 km18 minRand
11 km30 minPhoto Tour

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.