Hispaania
One Place - AI-põhine kinnisvara otsingumootor
One Place
Korter Tallinna vanalinnas, 2+ magamistuba, kalasabamustriga parkett, max 250k€|
  1. Otsing
  2. Hispaania
  3. Rustic Chalet with Pool in Elche
1 / 80
MüükMajaEramuAjalooline majaRustikaalne majaMaamajaPuhkemaja

Rustic Chalet with Pool in Elche

559 000 €
1141 €/m²

One Place'is esimest korda nähtud: 20. aug 2025

7
Toad kokku
7
Magamistoad
2
Vannitoad
490 m²
Elamispind
2000 m²
Krunt
20 m²
Terrass

Kirjeldus

This rustic chalet offers seven double bedrooms, two interior bathrooms, and an exterior bathroom. It features two kitchens, a large living room with a fireplace, and a second living room. The property includes a private garden, a swimming pool with a natural stone waterfall and hot tub, and solar panels.

SeisukordSuurepärane
OmandTäis
Valve24/7

Lisaomadused

Aed
Kamin
Konditsioneer
Maavaade
Metsavaade
Mullivann
Päikesepaneelid
Parkla
Sisustatud köök
Tänava poole
Välibassein

Fotod kategooriate kaupa

Fotode allikas: fotocasa.es

Hinnastuse ajalugu

Langenud 1× alates lisamisest
Jälgitud alates 20. aug 2025
Alghind560 000 €1143 € /m²
Muutus-1000 €-0.2%
Praegune559 000 €1141 € /m²
560 000 €559 000 €20. aug26. sept
20. aug 2025560 000 €1143 € /m²Algne
26. sept 2026559 000 €1141 € /m²-0.2%

Energiatõhusus

Energiaklass

999 kWh/m²/a
G
Class G: 999 kWh/m²/a

Kasvuhoonegaaside klassKHG

999 kg CO²/m²/a
G
Class G: 999 kg CO²/m²/a

Asukoht

Ligikaudne asukoht

Ümbrus

Kaugused on ligikaudsed, sest selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval

Transport

Bussipeatus
Lähedal
Raudteejaam
4 km
Lennujaam
10 km

Haridus

Lasteaed
Lähedal
Ülikool
3 km
Raamatukogu
Lähedal

Kaubandus ja teenused

Supermarket
Lähedal
Toidupood
Lähedal
Restoran
Lähedal
Pank
Lähedal

Tervishoid

Apteek
Lähedal
Arst
Lähedal
Haigla
Lähedal
Veterinaaria
3 km

Vaba aeg ja loodus

Park
Lähedal
Rand
9 km

Keskkond

Raudtee
4 km
Kuulutuse allikad
LuxuryEstateLuxuryEstateAvaneb uuel vahekaardilFotocasaFotocasaAvaneb uuel vahekaardil
Avaldaja
Fincavip Inmobiliaria
Viide: 131266404

Photo Tour

Välivaade - Rustic Chalet with Pool in Elche

facade

Elutuba - Rustic Chalet with Pool in Elche

living room

Bassein - Rustic Chalet with Pool in Elche

pool area

Magamistoad - Rustic Chalet with Pool in Elche

bedroom

Köök - Rustic Chalet with Pool in Elche

kitchen

Elutuba - Rustic Chalet with Pool in Elche

living room

Köök - Rustic Chalet with Pool in Elche

kitchen

Magamistoad - Rustic Chalet with Pool in Elche

bedroom

Söögituba - Rustic Chalet with Pool in Elche

dining room

Magamistoad - Rustic Chalet with Pool in Elche

bedroom

Elutuba - Rustic Chalet with Pool in Elche

living room

Söögituba - Rustic Chalet with Pool in Elche

dining room

Söögituba - Rustic Chalet with Pool in Elche

dining room

Köök - Rustic Chalet with Pool in Elche

kitchen

Elutuba - Rustic Chalet with Pool in Elche

living room

Kabinet - Rustic Chalet with Pool in Elche

home office

Söögituba - Rustic Chalet with Pool in Elche

dining room

Toad - Rustic Chalet with Pool in Elche

staircase

Vannitoad - Rustic Chalet with Pool in Elche

bathroom

Elutuba - Rustic Chalet with Pool in Elche

living room

Kabinet - Rustic Chalet with Pool in Elche

home office

Bassein - Rustic Chalet with Pool in Elche

pool area

Aed - Rustic Chalet with Pool in Elche

courtyard

Magamistoad - Rustic Chalet with Pool in Elche

bedroom

Bassein - Rustic Chalet with Pool in Elche

pool area

Vannitoad - Rustic Chalet with Pool in Elche

bathroom

Elutuba - Rustic Chalet with Pool in Elche

living room

Vannitoad - Rustic Chalet with Pool in Elche

bathroom

Bassein - Rustic Chalet with Pool in Elche

pool area

Pesuköök - Rustic Chalet with Pool in Elche

utility room

Terrass - Rustic Chalet with Pool in Elche

terrace patio

Aed - Rustic Chalet with Pool in Elche

courtyard

Magamistoad - Rustic Chalet with Pool in Elche

bedroom

Bassein - Rustic Chalet with Pool in Elche

pool area

Vannitoad - Rustic Chalet with Pool in Elche

bathroom

Magamistoad - Rustic Chalet with Pool in Elche

bedroom

Vannitoad - Rustic Chalet with Pool in Elche

bathroom

Välivaade - Rustic Chalet with Pool in Elche

facade

Bassein - Rustic Chalet with Pool in Elche

pool area

Pesuköök - Rustic Chalet with Pool in Elche

utility room

Bassein - Rustic Chalet with Pool in Elche

pool area

Magamistoad - Rustic Chalet with Pool in Elche

bedroom

Elutuba - Rustic Chalet with Pool in Elche

living room

Vannitoad - Rustic Chalet with Pool in Elche

bathroom

Esik - Rustic Chalet with Pool in Elche

hallway entrance

Välivaade - Rustic Chalet with Pool in Elche

driveway

Magamistoad - Rustic Chalet with Pool in Elche

bedroom

Välivaade - Rustic Chalet with Pool in Elche

driveway

Bassein - Rustic Chalet with Pool in Elche

pool area

Toad - Rustic Chalet with Pool in Elche

staircase

Terrass - Rustic Chalet with Pool in Elche

terrace patio

Köök - Rustic Chalet with Pool in Elche

kitchen

Magamistoad - Rustic Chalet with Pool in Elche

bedroom

Välivaade - Rustic Chalet with Pool in Elche

driveway

Bassein - Rustic Chalet with Pool in Elche

pool area

Aed - Rustic Chalet with Pool in Elche

garden

Õhuvaade - Rustic Chalet with Pool in Elche

pool area

Magamistoad - Rustic Chalet with Pool in Elche

bedroom

Bassein - Rustic Chalet with Pool in Elche

pool area

Köök - Rustic Chalet with Pool in Elche

kitchen

Välivaade - Rustic Chalet with Pool in Elche

facade

Söögituba - Rustic Chalet with Pool in Elche

dining room

Bassein - Rustic Chalet with Pool in Elche

pool area

Aed - Rustic Chalet with Pool in Elche

garden

Terrass - Rustic Chalet with Pool in Elche

terrace patio

Magamistoad - Rustic Chalet with Pool in Elche

bedroom

Toad - Rustic Chalet with Pool in Elche

staircase

Bassein - Rustic Chalet with Pool in Elche

pool area

Elutuba - Rustic Chalet with Pool in Elche

living room

Välivaade - Rustic Chalet with Pool in Elche

driveway

Söögituba - Rustic Chalet with Pool in Elche

dining room

Elutuba - Rustic Chalet with Pool in Elche

living room

Aed - Rustic Chalet with Pool in Elche

courtyard

Terrass - Rustic Chalet with Pool in Elche

terrace patio

Aed - Rustic Chalet with Pool in Elche

garden

Välivaade - Rustic Chalet with Pool in Elche

facade

Terrass - Rustic Chalet with Pool in Elche

terrace patio

Terrass - Rustic Chalet with Pool in Elche

terrace patio

Bassein - Rustic Chalet with Pool in Elche

pool area

Aed - Rustic Chalet with Pool in Elche

courtyard

Rustic Chalet with Pool in Elche
559 000 €1141 €/m²
Meeldib?

Võta müüjaga ühendust

Loo tasuta konto ja meie tiim võtab müüjaga sinu eest ühendust. Vastus jõuab sinu postkasti, ilma rämpsposti ja külmade kõnedeta.

Rustic Chalet with Pool in Elche
Elche · 490 m² · 7 magamistuba

Tasuta konto, võtab alla minuti.

Sul on juba konto? Logi sisse

Sarnased kinnistud

One Place - AI-põhine kinnisvara otsingumootor

Saa One Place uuendustest teada esimeste seas.

Nõustun saama One Place uudiskirju ja oma isikuandmete töötlemisega vastavalt privaatsuspoliitikale. Saan tellimuse igal ajal tühistada.

Hinda meid platvormil Trustpilot
Hinda meid platvormil Trustpilot

One Place on kinnisvaraandmete platvorm, mis koondab Euroopa kinnisvarakuulutused ühte otsitavasse indeksisse, mis mõistab loomulikku keelt ja märkab detaile, mida teised portaalid ei näe.

Õigusteave
TingimusedPrivaatsusKüpsised
MeistAvastaKinnisvarahinnadVõrdleInvesteeriKontakt
© 2026 One Place. All rights reserved.
One Place - AI-põhine kinnisvara otsingumootor
© 2026 One Place. All rights reserved.
One PlaceOne Placeone-place.com
one-place.com
One Place - AI-põhine kinnisvara otsingumootor
One Place - AI-põhine kinnisvara otsingumootor