Prantsusmaa
One Place - AI-põhine kinnisvara otsingumootor
One Place
Korter Tallinna vanalinnas, 2+ magamistuba, kalasabamustriga parkett, max 250k€|
  1. Otsing
  2. Prantsusmaa
  3. House with Agricultural Land in Chantepérier
1 / 4
MüükMajaPõllumajandusmaaTööstusmaaEhitisega kruntLaut

House with Agricultural Land in Chantepérier

79 000 €
376 €/m²

One Place'is esimest korda nähtud: 15. veebr 2026

4
Toad kokku
210 m²
Elamispind
1100 m²
Krunt

Kirjeldus

This house offers four rooms and spans 210 m², requiring renovation. It is situated on a 1,100 m² plot within a mountain hamlet, offering a rural setting in the Parc des Ecrins. The property is conveniently located 10 minutes from the Col d'Ornon station and 30 minutes from La Mure.

SeisukordVajab remonti
OmandTäis

Lisaomadused

Aed
Maavaade
Metsavaade

Fotod kategooriate kaupa

Fotode allikas: bienici.com

Hinnastuse ajalugu

Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.

Asukoht

Ligikaudne asukoht

Ümbrus

Kaugused on ligikaudsed, sest selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval

Transport

Bussipeatus
Lähedal
Raudteejaam
15 km
Lennujaam
65 km

Haridus

Algkool
7 km
Keskkool
11 km
Ülikool
29 km
Raamatukogu
8 km

Kaubandus ja teenused

Toidupood
7 km
Restoran
5 km

Tervishoid

Haigla
15 km

Vaba aeg ja loodus

Park
3 km
Rand
14 km
Kuulutuse allikad
IAD FranceIAD FranceAvaneb uuel vahekaardil
Avaldaja
iad France
Frederic Surre
Viide: 1905004

Photo Tour

Välivaade - House with Agricultural Land in Chantepérier

facade

Aed - House with Agricultural Land in Chantepérier

courtyard

Toad - House with Agricultural Land in Chantepérier

attic

Aed - House with Agricultural Land in Chantepérier

land plot

House with Agricultural Land in Chantepérier
79 000 €376 €/m²
Meeldib?

Võta müüjaga ühendust

Loo tasuta konto ja meie tiim võtab müüjaga sinu eest ühendust. Vastus jõuab sinu postkasti, ilma rämpsposti ja külmade kõnedeta.

House with Agricultural Land in Chantepérier
Chantepérier · 210 m²

Tasuta konto, võtab alla minuti.

Sul on juba konto? Logi sisse

Sarnased kinnistud

One Place - AI-põhine kinnisvara otsingumootor

Saa One Place uuendustest teada esimeste seas.

Nõustun saama One Place uudiskirju ja oma isikuandmete töötlemisega vastavalt privaatsuspoliitikale. Saan tellimuse igal ajal tühistada.

Hinda meid platvormil Trustpilot
Hinda meid platvormil Trustpilot

One Place on kinnisvaraandmete platvorm, mis koondab Euroopa kinnisvarakuulutused ühte otsitavasse indeksisse, mis mõistab loomulikku keelt ja märkab detaile, mida teised portaalid ei näe.

Õigusteave
TingimusedPrivaatsusKüpsised
MeistAvastaKinnisvarahinnadVõrdleInvesteeriKontakt
© 2026 One Place. All rights reserved.
One Place - AI-põhine kinnisvara otsingumootor
© 2026 One Place. All rights reserved.
One PlaceOne Placeone-place.com
one-place.com
One Place - AI-põhine kinnisvara otsingumootor
One Place - AI-põhine kinnisvara otsingumootor