One PlaceOne Placeone-place.com
one-place.com
Rootsi
One Place - AI-põhine kinnisvara otsingumootor
One Place
Korter Tallinna vanalinnas, 2+ magamistuba, kalasabamustriga parkett, max 250k€|
  1. Avaleht
  2. Rootsi
  3. Rural Plot with Building Potential in Ölvingstorp
1 / 8
MüükMaa/krundid

Rural Plot with Building Potential in Ölvingstorp

Hind päringul
Ölvingstorp 441, 388 92, Ljungbyholm
1313 m²
Krunt

Kirjeldus

This rural plot offers approximately 1300 square metres of land with the potential to build a dream home. Located in the picturesque area of Ölvingstorp, it is a short cycling distance to Ljungbyholm and has access to municipal water and fibre internet. The area is peaceful and tranquil, with a 15-minute drive to Kalmar.

Lisaomadused

Maavaade
Metsavaade

Fotod kategooriate kaupa

Fotode allikas: erikolsson.se

Asukoht

Ölvingstorp 441, 388 92, Ljungbyholm
Täpne asukoht

Ümbrus

Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud

Transport

Bussipeatus
3 km9 min
Raudteejaam
10 km26 min

Haridus

Lasteaed
3 km9 min
Ülikool
16 km42 min
Raamatukogu
16 km40 min

Kaubandus ja teenused

Supermarket
3 km8 min
Toidupood
10 km25 min
Restoran
3 km9 min

Tervishoid

Apteek
5 km12 min
Arst
4 km12 min
Haigla
14 km36 min

Vaba aeg ja loodus

Rand
8 km22 min

Keskkond

Suurem tee
1,4 km22 min

Photo Tour

Õhuvaade - Rural Plot with Building Potential in Ölvingstorp

land plot

Õhuvaade - Rural Plot with Building Potential in Ölvingstorp

land plot

Õhuvaade - Rural Plot with Building Potential in Ölvingstorp

land plot

Õhuvaade - Rural Plot with Building Potential in Ölvingstorp

land plot

Õhuvaade - Rural Plot with Building Potential in Ölvingstorp

land plot

Õhuvaade - Rural Plot with Building Potential in Ölvingstorp

land plot

Õhuvaade - Rural Plot with Building Potential in Ölvingstorp

land plot

Rural Plot with Building Potential in Ölvingstorp
Rural Plot with Building Potential in Ölvingstorp
Hind kokkuleppel
Meeldib? Võta ühendust
Erikolsson Se
Avaldaja
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Patrik Forsgren
Viide: 5999813
Asukoht
Ölvingstorp 441, 388 92, Ljungbyholm
Täpne asukoht

Sarnased kinnistud

One Place logo - AI-powered real estate search engine

Saa One Place uuendustest teada esimeste seas.

Nõustun saama One Place uudiskirju ja oma isikuandmete töötlemisega vastavalt privaatsuspoliitikale. Saan tellimuse igal ajal tühistada.

Hinda meid platvormil Trustpilot
Hinda meid platvormil Trustpilot
Õigusteave
TingimusedPrivaatsusKüpsised
MeistKarjäärAvastaVõrdleKontakt
© 2026 One Place. All rights reserved.
One Place logo - AI-powered real estate search engine
© 2026 One Place. All rights reserved.