Müükhouse
Rural House with Garden in Gibraleón
103 000 €
1471 €/m²
2
Toad kokku
2
Magamistoad
1
Vannitoad
70 m²
Elamispind
5480 m²
Krunt
Kirjeldus
This rural house features two bedrooms and one bathroom, with a spacious, sunny plot of 5,480 m². The property includes a large, bright living room, an open-plan kitchen, and a charming front porch. It is located near the Domingo Negro area, offering a tranquil environment with a productive olive grove and fruit trees.
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
10 kmRaudteejaam
LähedalLennujaam
94 kmHaridus
Lasteaed
LähedalÜlikool
12 kmRaamatukogu
LähedalKaubandus ja teenused
Supermarket
LähedalRestoran
LähedalTervishoid
Apteek
LähedalArst
LähedalHaigla
9 kmVaba aeg ja loodus
Park
LähedalRand
18 kmKeskkond

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.