One PlaceOne Placeone-place.com
one-place.com
Hispaania
One Place - AI-põhine kinnisvara otsingumootor
One Place
Korter Tallinna vanalinnas, 2+ magamistuba, kalasabamustriga parkett, max 250k€|
  1. Avaleht
  2. Hispaania
  3. Rural Complex with Vineyard in Pantón
1 / 74
MüükHooneKülamajaRustikaalne majaTalumajaMaamajaKinnistuPuhkemajaKorterelamu

Rural Complex with Vineyard in Pantón

349 000 €
777 €/m²
O Carballo - Pantón
7
Toad kokku
4
Magamistoad
3
Vannitoad
449 m²
Elamispind
Lääs
Suund

Kirjeldus

This property comprises three adjoined stone houses, each fully equipped and furnished, offering a unique rural experience with modern comforts. The complex includes 'El Mirador' with a river view, 'La Viña' with expansive views, and 'El Refugio' with a panoramic terrace. Situated in the Ribeira Sacra, a burgeoning tourist destination, the property features a vineyard with Denominación de Origen a...

Ehitusaasta1945
SeisukordHea
OmandTäis
KüteElekter

Lisaomadused

Aed
Järvevaade
Kamin
Konditsioneer
Maavaade
Mägivaade
Metsavaade
Möbleeritud
Parkla
Terrass
Viinamarjaistanduse vaade

Fotod kategooriate kaupa

Fotode allikas: remax.es, yaencontre.com

Hinnastuse ajalugu

Langenud 1× alates lisamisest
Jälgitud alates 18. veebr 2026 · 159 päeva
Alghind385 000 €857 € /m²
Muutus-36 000 €-9.4% 159 päeva jooksul
Praegune349 000 €777 € /m²
385 000 €349 000 €18. veebr17. maiTäna
18. veebr 2026385 000 €857 € /m²Algne
17. mai 2026349 000 €777 € /m²-9.4%

Energiatõhusus

Energiaklass

99 kWh/m²/a
C
Class C: 99 kWh/m²/a

Kasvuhoonegaaside klassKHG

20 kg CO²/m²/a
C
Class C: 20 kg CO²/m²/a

Asukoht

O Carballo - Pantón
Täpne asukoht

Ümbrus

Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud

Transport

Bussipeatus
6 km16 min
Raudteejaam
11 km28 min
Lennujaam
69 km3.0h

Haridus

Lasteaed
9 km24 min
Ülikool
26 km1.1h
Raamatukogu
6 km17 min

Kaubandus ja teenused

Supermarket
7 km17 min
Toidupood
3 km9 min
Restoran
2,3 km6 min
Pank
6 km17 min

Tervishoid

Apteek
6 km17 min
Arst
6 km17 min
Haigla
15 km39 min

Vaba aeg ja loodus

Park
7 km17 min
Rand
2,4 km6 min

Photo Tour

Välivaade - Rural Complex with Vineyard in Pantón

facade

Elutuba - Rural Complex with Vineyard in Pantón

living room

Magamistoad - Rural Complex with Vineyard in Pantón

bedroom

Köök - Rural Complex with Vineyard in Pantón

kitchen

Vannitoad - Rural Complex with Vineyard in Pantón

bathroom

Magamistoad - Rural Complex with Vineyard in Pantón

bedroom

Magamistoad - Rural Complex with Vineyard in Pantón

bedroom

Söögituba - Rural Complex with Vineyard in Pantón

dining room

Söögituba - Rural Complex with Vineyard in Pantón

dining room

Magamistoad - Rural Complex with Vineyard in Pantón

bedroom

Terrass - Rural Complex with Vineyard in Pantón

terrace patio

Toad - Rural Complex with Vineyard in Pantón

other room

Magamistoad - Rural Complex with Vineyard in Pantón

bedroom

Söögituba - Rural Complex with Vineyard in Pantón

dining room

Kabinet - Rural Complex with Vineyard in Pantón

home office

Magamistoad - Rural Complex with Vineyard in Pantón

bedroom

Söögituba - Rural Complex with Vineyard in Pantón

dining room

Magamistoad - Rural Complex with Vineyard in Pantón

bedroom

Söögituba - Rural Complex with Vineyard in Pantón

dining room

Vannitoad - Rural Complex with Vineyard in Pantón

bathroom

Magamistoad - Rural Complex with Vineyard in Pantón

bedroom

Esik - Rural Complex with Vineyard in Pantón

hallway entrance

Magamistoad - Rural Complex with Vineyard in Pantón

bedroom

Magamistoad - Rural Complex with Vineyard in Pantón

bedroom

Söögituba - Rural Complex with Vineyard in Pantón

dining room

Toad - Rural Complex with Vineyard in Pantón

other room

Magamistoad - Rural Complex with Vineyard in Pantón

bedroom

Magamistoad - Rural Complex with Vineyard in Pantón

bedroom

Toad - Rural Complex with Vineyard in Pantón

other room

Magamistoad - Rural Complex with Vineyard in Pantón

bedroom

Elutuba - Rural Complex with Vineyard in Pantón

living room

Magamistoad - Rural Complex with Vineyard in Pantón

bedroom

Elutuba - Rural Complex with Vineyard in Pantón

living room

Söögituba - Rural Complex with Vineyard in Pantón

dining room

Magamistoad - Rural Complex with Vineyard in Pantón

bedroom

Köök - Rural Complex with Vineyard in Pantón

kitchen

Elutuba - Rural Complex with Vineyard in Pantón

living room

Magamistoad - Rural Complex with Vineyard in Pantón

bedroom

Õhuvaade - Rural Complex with Vineyard in Pantón

facade

Magamistoad - Rural Complex with Vineyard in Pantón

bedroom

Esik - Rural Complex with Vineyard in Pantón

hallway entrance

Magamistoad - Rural Complex with Vineyard in Pantón

bedroom

Terrass - Rural Complex with Vineyard in Pantón

terrace patio

Elutuba - Rural Complex with Vineyard in Pantón

living room

Söögituba - Rural Complex with Vineyard in Pantón

dining room

Terrass - Rural Complex with Vineyard in Pantón

terrace patio

Elutuba - Rural Complex with Vineyard in Pantón

living room

Toad - Rural Complex with Vineyard in Pantón

other room

Magamistoad - Rural Complex with Vineyard in Pantón

bedroom

Magamistoad - Rural Complex with Vineyard in Pantón

bedroom

Magamistoad - Rural Complex with Vineyard in Pantón

bedroom

Magamistoad - Rural Complex with Vineyard in Pantón

bedroom

Magamistoad - Rural Complex with Vineyard in Pantón

bedroom

Terrass - Rural Complex with Vineyard in Pantón

terrace patio

Magamistoad - Rural Complex with Vineyard in Pantón

bedroom

Elutuba - Rural Complex with Vineyard in Pantón

living room

Magamistoad - Rural Complex with Vineyard in Pantón

bedroom

Köök - Rural Complex with Vineyard in Pantón

kitchen

Toad - Rural Complex with Vineyard in Pantón

other room

Toad - Rural Complex with Vineyard in Pantón

other room

Elutuba - Rural Complex with Vineyard in Pantón

living room

Elutuba - Rural Complex with Vineyard in Pantón

living room

Elutuba - Rural Complex with Vineyard in Pantón

living room

Köök - Rural Complex with Vineyard in Pantón

kitchen

Söögituba - Rural Complex with Vineyard in Pantón

dining room

Magamistoad - Rural Complex with Vineyard in Pantón

bedroom

Vannitoad - Rural Complex with Vineyard in Pantón

bathroom

Magamistoad - Rural Complex with Vineyard in Pantón

bedroom

Vannitoad - Rural Complex with Vineyard in Pantón

bathroom

Söögituba - Rural Complex with Vineyard in Pantón

dining room

Toad - Rural Complex with Vineyard in Pantón

other room

Magamistoad - Rural Complex with Vineyard in Pantón

bedroom

Rural Complex with Vineyard in Pantón
Rural Complex with Vineyard in Pantón
Rural Complex with Vineyard in Pantón
349 000 €
777 €/m²
Meeldib? Võta ühendust
YaencontreRE/MAX
Avaldaja
RE/MAX Luxury
Aleix Lores Lareo
Viide: RL_00119
Asukoht
O Carballo - Pantón
Täpne asukoht

Sarnased kinnistud

One Place logo - AI-powered real estate search engine

Saa One Place uuendustest teada esimeste seas.

Nõustun saama One Place uudiskirju ja oma isikuandmete töötlemisega vastavalt privaatsuspoliitikale. Saan tellimuse igal ajal tühistada.

Hinda meid platvormil Trustpilot
Hinda meid platvormil Trustpilot
Õigusteave
TingimusedPrivaatsusKüpsised
MeistKarjäärAvastaVõrdleKontakt
© 2026 One Place. All rights reserved.
One Place logo - AI-powered real estate search engine
© 2026 One Place. All rights reserved.