Müükapartment
4-room apartment in Castries
640 000 €
5289 €/m²
4
Toad kokku
3
Magamistoad
121 m²
Elamispind
Ehitusaasta2026
OmandTäis
Korrus1 / 2
Lisaomadused
Parkla
Fotod kategooriate kaupa
Fotode allikas: bellesdemeures.com
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
3 kmLennujaam
9 kmHaridus
Lasteaed
LähedalAlgkool
LähedalKeskkool
LähedalÜlikool
8 kmRaamatukogu
LähedalKaubandus ja teenused
Supermarket
LähedalToidupood
LähedalRestoran
LähedalKaubanduskeskus
4 kmPank
LähedalTervishoid
Apteek
LähedalArst
LähedalHaigla
6 kmVeterinaaria
LähedalVaba aeg ja loodus
Park
LähedalRand
5 kmKeskkond
Suurem tee
LähedalRaudtee
3 kmPhoto Tour

living room

bathroom

terrace patio

terrace patio

bathroom

terrace patio

terrace patio