Müükapartment
Ristruttured Trilocale with Balcony in Palosco
199 000 €
1382 €/m²
Via Marinai 37, Palosco
3
Toad kokku
2
Magamistoad
2
Vannitoad
144 m²
Elamispind
2
Parkimiskohad
Kirjeldus
This recently ristruttured trilocale is located on the first floor in a quiet residential area of Palosco. The property features an open-plan living area with a kitchen, two balconies, and two double bedrooms, each with access to a private terrace. It includes two bathrooms, one with a shower and laundry area, and another with a bath, along with two underground parking spaces and two cellars.
Ehitusaasta2000
SeisukordRenoveeritud
OmandTäis
Korrus1 / 3
Fotod kategooriate kaupa
Fotode allikas: tecnocasa.it, wikicasa.it
Energiatõhusus
Energiaklass
kWh/m²/yrF
Class F
Asukoht
Via Marinai 37, Palosco
Täpne asukohtÜmbrus
Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud
Transport
Bussipeatus
300 m5 minRaudteejaam
7 km17 minLennujaam
11 km30 minHaridus
Lasteaed
100 m2 minÜlikool
16 km43 minRaamatukogu
800 m12 minKaubandus ja teenused
Supermarket
500 m7 minToidupood
600 m10 minRestoran
600 m9 minPank
900 m14 minTervishoid
Apteek
500 m8 minArst
4 km10 minHaigla
4 km10 minVeterinaaria
2,5 km7 minVaba aeg ja loodus
Park
0 m1 minRand
13 km34 minKeskkond
Suurem tee
5 km12 minRaudtee
4 km11 minPhoto Tour

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.