Müükapartment
1-room apartment in FI
62 000 €
1908 €/m²
1
Toad kokku
32,5 m²
Elamispind
Ehitusaasta1978
Lisaomadused
Metsavaade
Fotod kategooriate kaupa
Fotode allikas: asunnot.oikotie.fi
Asukoht
Täpne asukoht
Ümbrus
Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud
Transport
Bussipeatus
200 m3 minRaudteejaam
700 m10 minLennujaam
33 km1.4hHaridus
Lasteaed
400 m7 minÜlikool
24 km1.1hRaamatukogu
900 m14 minKaubandus ja teenused
Supermarket
200 m3 minToidupood
600 m9 minRestoran
600 m10 minPank
800 m12 minTervishoid
Apteek
900 m14 minArst
600 m10 minHaigla
2,8 km7 minVeterinaaria
500 m8 minVaba aeg ja loodus
Park
100 m2 minRand
1,8 km28 minKeskkond
Suurem tee
2,1 km6 minRaudtee
100 m2 minPhoto Tour

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.