Müükapartment
Retrofitted Apartment with Balcony in Milan
960 000 €
8807 €/m²
Viale Coni Zugna, Milano
3
Toad kokku
2
Vannitoad
109 m²
Elamispind
Kirjeldus
This three-bedroom, two-bathroom apartment is located on the second floor of a six-storey building, featuring a balcony and an elevator. The property is retrofitted, with a functional kitchen, air conditioning, and security systems. Situated on Viale Coni Zugna, it offers a balance of space and functionality in a well-serviced, tranquil setting.
Ehitusaasta1990
SeisukordRenoveeritud
OmandTäis
Korrus2 / 6
Täpne asukohtÜmbrus
Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud
Transport
Bussipeatus
100 m2 minRaudteejaam
300 m4 minMetroopeatus
300 m4 minLennujaam
7 km17 minHaridus
Lasteaed
200 m3 minKeskkool
3 km9 minÜlikool
600 m10 minRaamatukogu
1,4 km23 minKaubandus ja teenused
Supermarket
200 m3 minToidupood
0 m1 minRestoran
0 m1 minPank
200 m3 minTervishoid
Apteek
0 m1 minArst
300 m4 minHaigla
700 m11 minVeterinaaria
300 m4 minVaba aeg ja loodus
Park
100 m2 minRand
5 km14 minKeskkond
Raudtee
200 m3 minPhoto Tour

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.