Müükhouse
Retro House with Garden in Kogenheim
204 900 €
1943 €/m²
5
Toad kokku
4
Magamistoad
105 m²
Elamispind
348 m²
Krunt
1
Parkimiskoht
Kirjeldus
This property comprises a main house of approximately 105 m², featuring a large living space of over 45 m² on the ground floor and a bedroom. The upper floor includes two bedrooms and an attic space suitable for conversion. Additionally, there is a separate 90 m² traditional Alsatian house on the same 3.48 ares plot, offering potential for independent living or other uses. The property includes a...
Energiaklass
395 kWh/m²/yrF
Class F — 395 kWh/m²/yr
Kasvuhoonegaaside klassKHG
87 kg CO²/m²/yrF
Class F — 87 kg CO²/m²/yr
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
3 kmRaudteejaam
LähedalLennujaam
22 kmHaridus
Lasteaed
4 kmAlgkool
LähedalKeskkool
6 kmÜlikool
25 kmRaamatukogu
5 kmKaubandus ja teenused
Supermarket
LähedalToidupood
LähedalRestoran
LähedalPank
LähedalTervishoid
Apteek
5 kmArst
5 kmHaigla
11 kmVeterinaaria
6 kmVaba aeg ja loodus
Park
6 kmRand

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.