Müükhouse
Restored Mill with Pool near Banon
619 000 €
2211 €/m²
Revest-du-Bion
12
Toad kokku
7
Magamistoad
4
Vannitoad
280 m²
Elamispind
1
Parkimiskoht
Kirjeldus
This fully restored mill, located between Mont Ventoux and Montagne de Lure, offers 2 independent buildings with a total of 281 m² of living space. The property features a heated pool, double garage, and a boules court. The main building includes a large dining room with a wood-burning stove, an open-plan kitchen, and a living area, while the independent structure offers a billiard room with kitch...
SeisukordRenoveeritud
OmandTäis
Korrust1
Energiaklass
328 kWh/m²/yrE
Class E — 328 kWh/m²/yr
Kasvuhoonegaaside klassKHG
10 kg CO²/m²/yrB
Class B — 10 kg CO²/m²/yr
Asukoht
Revest-du-Bion
Täpne asukohtÜmbrus
Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud
Transport
Bussipeatus
400 m6 minLennujaam
75 km3.3hHaridus
Algkool
9 km22 minKeskkool
8 km22 minÜlikool
35 km1.5hRaamatukogu
500 m9 minKaubandus ja teenused
Toidupood
500 m7 minRestoran
400 m7 minPank
8 km22 minTervishoid
Apteek
7 km19 minArst
7 km19 minHaigla
8 km21 minVaba aeg ja loodus
Park
300 m4 minRand
25 km1.1hPhoto Tour

Restored Mill with Pool near Banon
619 000 €
2211 €/m²
Avaldatud
Asukoht
Revest-du-Bion
Täpne asukohtHindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.