Pildid puuduvad
Müükapartment
Restored Apartment with Veranda in Historic Centre
65 000 €
1182 €/m²
Laterina Pergine Valdarno
2
Toad kokku
1
Magamistoad
1
Vannitoad
55 m²
Elamispind
Kagu
Suund
Kirjeldus
This two-bedroom apartment, located on the first floor of a historic centre in Pergine, features a south-eastern exposure and panoramic views. The property includes a living room, dining area, kitchen, bathroom, and a veranda. It is fully restored, with an accessible layout and fibre optic connectivity.
SeisukordRenoveeritud
Korrus1
Täpne asukohtÜmbrus
Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud
Transport
Bussipeatus
1,2 km19 minRaudteejaam
2,9 km7 minLennujaam
54 km2.3hHaridus
Lasteaed
2,6 km7 minÜlikool
15 km39 minRaamatukogu
100 m2 minKaubandus ja teenused
Supermarket
2,3 km6 minToidupood
2,1 km5 minRestoran
200 m3 minPank
2,4 km6 minTervishoid
Apteek
200 m4 minHaigla
12 km30 minVaba aeg ja loodus
Park
2,1 km5 minRand
15 km38 minKeskkond
Suurem tee
2,1 km5 minRaudtee
1,3 km20 minHindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.