Müükapartment
Restored 3-Bed Flat with Terrace in Canaules-et-Argentières
185 000 €
2643 €/m²
3
Toad kokku
2
Magamistoad
2
Vannitoad
70 m²
Elamispind
Kirjeldus
This three-bedroom, two-bathroom flat is located in the heart of the peaceful village of Canaules-et-Argentières, surrounded by vineyards. The ground-floor property features a spacious, light-filled living area with beautiful stone vaults, opening directly onto a private terrace. The modern, fully equipped kitchen is integrated into the open-plan living space, and each of the two bedrooms has its...
SeisukordRenoveeritud
OmandTäis
Korrus0 / 3
Fotod kategooriate kaupa
Fotode allikas: etreproprio.com, properstar.fr
Energiatõhusus
Energiaklass
155 kWh/m²/yrC
Class C — 155 kWh/m²/yr
Kasvuhoonegaaside klassKHG
5 kg CO²/m²/yrA
Class A — 5 kg CO²/m²/yr
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
3 kmRaudteejaam
9 kmLennujaam
44 kmHaridus
Lasteaed
8 kmAlgkool
LähedalKeskkool
4 kmÜlikool
16 kmRaamatukogu
4 kmKaubandus ja teenused
Supermarket
4 kmToidupood
4 kmRestoran
LähedalKaubanduskeskus
14 kmPank
9 kmTervishoid
Apteek
4 kmArst
9 kmHaigla
13 kmVeterinaaria
9 kmVaba aeg ja loodus
Park
LähedalRand
12 kmPhoto Tour

bedroom
Restored 3-Bed Flat with Terrace in Canaules-et-Argentières
185 000 €
2643 €/m²
Avaldatud
Avaldaja
La Maison De L'immobilier
Viide: 16354
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.