Müükhouse
Restoration Project: Two-Home Ensemble in Bray
Alates 179 000 €
796 €/m²
Rue des Combattants 79
5
Toad kokku
5
Magamistoad
2
Vannitoad
225 m²
Elamispind
610 m²
Krunt
610 m²
Aed
Kirjeldus
This property comprises two houses requiring restoration, offering five bedrooms with potential for additional space in the attics. It features a large garden and a storage shed also in need of renovation. The houses have tiled roofs, wooden double-glazed windows, and are heated by a coal stove and an electric boiler.
Energiaklass
809 kWh/m²/yrG
Class G — 809 kWh/m²/yr
Asukoht
Rue des Combattants 79
Täpne asukohtÜmbrus
Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud
Transport
Bussipeatus
0 m1 minRaudteejaam
4 km11 minLennujaam
23 km1.0hHaridus
Lasteaed
500 m8 minAlgkool
5 km14 minKeskkool
5 km12 minÜlikool
5 km12 minRaamatukogu
3 km8 minKaubandus ja teenused
Supermarket
2,9 km7 minToidupood
900 m13 minRestoran
100 m1 minKaubanduskeskus
23 km59 minPank
3 km9 minTervishoid
Apteek
1000 m15 minArst
0 m1 minHaigla
7 km19 minVeterinaaria
1,1 km17 minVaba aeg ja loodus
Park
1,4 km22 minRand
6 km17 minKeskkond
Suurem tee
4 km10 minRaudtee
4 km11 minPhoto Tour

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.