One PlaceOne Placeone-place.com
one-place.com
One Place - AI-põhine kinnisvara otsingumootor
One Place
Korter Tallinna vanalinnas, 2+ magamistuba, kalasabamustriga parkett, max 250k€|
  1. Avaleht
  2. Otsing
  3. Residential Plot in Kornos, Larnaca
MüükMaa/krundidEhituskrunt

Residential Plot in Kornos, Larnaca

72 900 €
1301 m²
Krunt

Kirjeldus

This residential plot is located in Kornos, 900m from the village and 1.4km from the Nicosia-Limassol motorway. The plot covers an area of 1,301sqm and is situated in a central location, equidistant from the three major cities, all reachable within 25 minutes. It offers potential for residential or investment purposes, with the surrounding forest area suitable for constructing holiday homes.

Fotod kategooriate kaupa

Foto allikas: chris-michael.com.cy

Hinnastuse ajalugu

Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.

Asukoht

Ligikaudne asukoht

Ümbrus

Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval

Transport

Bussipeatus
Lähedal
Lennujaam
19 km

Haridus

Lasteaed
Lähedal
Algkool
9 km
Keskkool
24 km
Ülikool
20 km
Raamatukogu
18 km

Kaubandus ja teenused

Supermarket
Lähedal
Toidupood
Lähedal
Restoran
Lähedal
Pank
9 km

Tervishoid

Apteek
Lähedal
Haigla
12 km

Vaba aeg ja loodus

Park
4 km
Rand
17 km

Photo Tour

Residential Plot in Kornos, Larnaca
Residential Plot in Kornos, Larnaca
72 900 €
Meeldib? Võta ühendust
Chris Michael Com Cy
Avaldaja
Chris Michael Property Group
Chris Michael
Viide: 18120
Asukoht
Ligikaudne asukoht

Sarnased kinnistud

One Place logo - AI-powered real estate search engine

Saa One Place uuendustest teada esimeste seas.

Nõustun saama One Place uudiskirju ja oma isikuandmete töötlemisega vastavalt privaatsuspoliitikale. Saan tellimuse igal ajal tühistada.

Hinda meid platvormil Trustpilot
Hinda meid platvormil Trustpilot
Õigusteave
TingimusedPrivaatsusKüpsised
MeistKarjäärAvastaVõrdleKontakt
© 2026 One Place. All rights reserved.
One Place logo - AI-powered real estate search engine
© 2026 One Place. All rights reserved.