Müükapartment
Rental Flat with Balconies in Rome
179 000 €
2238 €/m²
Via Fosso dell'Osa 426, Roma
3
Toad kokku
2
Magamistoad
1
Vannitoad
80 m²
Elamispind
Kirjeldus
This three-bedroom, one-bathroom flat is located in the heart of the Villaggio Prenestino, Rome. The property features two balconies, providing additional outdoor space, and is situated on the first floor of a two-storey building. The flat, constructed in 1980, has been modernised and includes air conditioning for year-round comfort.
Ehitusaasta1980
SeisukordRenoveeritud
Korrus1 / 2
Asukoht
Via Fosso dell'Osa 426, Roma
Täpne asukohtÜmbrus
Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud
Transport
Bussipeatus
100 m1 minRaudteejaam
2,5 km6 minMetroopeatus
4 km12 minLennujaam
13 km34 minHaridus
Lasteaed
500 m9 minKeskkool
17 km45 minÜlikool
7 km17 minRaamatukogu
5 km12 minKaubandus ja teenused
Supermarket
600 m10 minToidupood
100 m1 minRestoran
1,0 km16 minPank
600 m9 minTervishoid
Apteek
600 m10 minArst
800 m13 minHaigla
7 km18 minVeterinaaria
2,6 km7 minVaba aeg ja loodus
Park
900 m14 minRand
16 km42 minKeskkond
Suurem tee
1,9 km30 minRaudtee
1,9 km29 minPhoto Tour

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.