Müükhouse
Renovation Project House with Garden in Lumbres
145 000 €
1169 €/m²
6
Toad kokku
124 m²
Elamispind
579 m²
Krunt
300 m²
Aed
Kirjeldus
This four-bedroom, one-bathroom house requires renovation and features a large living room with a wood stove. The property includes a garden of approximately 300 m², a courtyard with outbuildings, a garage, and a cellar, located in the heart of Lumbres.
Ehitusaasta1948
SeisukordVajab remonti
OmandTäis
Korrust1
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
15 kmLennujaam
69 kmHaridus
Lasteaed
9 kmAlgkool
LähedalKeskkool
LähedalÜlikool
36 kmRaamatukogu
LähedalKaubandus ja teenused
Supermarket
LähedalToidupood
LähedalRestoran
LähedalKaubanduskeskus
22 kmPank
LähedalTervishoid
Apteek
LähedalArst
LähedalHaigla
9 kmVeterinaaria
LähedalVaba aeg ja loodus
Park
4 kmRand
33 kmKeskkond

dining room
Renovation Project House with Garden in Lumbres
145 000 €
1169 €/m²
Avaldatud
Avaldaja
Iad France
Viide: 1878683
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Hindade ajalugu
| Kuupäev | Hind | Hind / m² | Muutus |
|---|---|---|---|
| 4. nov 2025 | 155 000 € | 1250 € / m² | Algne |
| 4. veebr 2026 | 145 000 € | 1169 € / m² | -6.5% |