Müükhouse
Renovated Village House with Terrace in Jijona
189 000 €
1575 €/m²
4
Toad kokku
4
Magamistoad
2
Vannitoad
120 m²
Elamispind
Kirjeldus
This four-bedroom house is a renovated village property located in the heart of Jijona. It is in good condition and ready to move into, featuring a terrace. The property is situated in a central location, offering a charming setting.
Energiaklass
2 kWh/m²/yrA
Class A — 2 kWh/m²/yr
Kasvuhoonegaaside klassKHG
2 kg CO²/m²/yrA
Class A — 2 kg CO²/m²/yr
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Raudteejaam
17 kmLennujaam
28 kmHaridus
Ülikool
17 kmRaamatukogu
11 kmKaubandus ja teenused
Supermarket
LähedalToidupood
6 kmRestoran
LähedalPank
LähedalTervishoid
Apteek
LähedalArst
LähedalHaigla
10 kmVaba aeg ja loodus
Park
LähedalRand
16 kmPhoto Tour

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.