Müükhouse
Renovated Villa with Terrace in Six-Fours-les-Plages
440 000 €
6111 €/m²
3
Toad kokku
2
Magamistoad
72 m²
Elamispind
2
Parkimiskohad
Kirjeldus
This four-bedroom, one-bathroom villa features a well-organised interior with a living room and fitted kitchen. The property includes a terrace, garden, and a new veranda, situated near the sea, beaches, and local shops.
Energiaklass
233 kWh/m²/yrD
Class D — 233 kWh/m²/yr
Kasvuhoonegaaside klassKHG
7 kg CO²/m²/yrB
Class B — 7 kg CO²/m²/yr
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
3 kmLennujaam
25 kmHaridus
Lasteaed
LähedalAlgkool
LähedalKeskkool
LähedalÜlikool
10 kmRaamatukogu
3 kmKaubandus ja teenused
Supermarket
LähedalToidupood
LähedalRestoran
LähedalKaubanduskeskus
9 kmPank
Suurem tee
3 kmRaudtee
3 kmPhoto Tour

terrace patio
Renovated Villa with Terrace in Six-Fours-les-Plages
440 000 €
6111 €/m²
Avaldatud
Avaldaja
Iad France
Viide: 1985192
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Hindade ajalugu
| Kuupäev | Hind | Hind / m² | Muutus |
|---|---|---|---|
| 16. apr 2026 | 449 000 € | 6236 € / m² | Algne |
| 23. apr 2026 | 440 000 € | 6111 € / m² | -2.0% |