Müükhouse
Renovated Villa with Sea View in Cap d'Antibes
9 950 000 €
38 269 €/m²
5
Toad kokku
4
Magamistoad
260 m²
Elamispind
1928 m²
Krunt
Lõuna
Suund
Kirjeldus
This five-bedroom, four-bathroom villa offers panoramic sea views and features a 15 m² private terrace. The property includes a landscaped garden with a pool, situated on the Cap d'Antibes with town centre, beach, and port within a 15-minute walk.
SeisukordRenoveeritud
OmandTäis
Korrust3
Fotod kategooriate kaupa
Fotode allikas: bellesdemeures.com, residences-immobilier.com
Energiatõhusus
Energiaklass
176 kWh/m²/yrC
Class C — 176 kWh/m²/yr
Kasvuhoonegaaside klassKHG
23 kg CO²/m²/yrC
Class C — 23 kg CO²/m²/yr
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
3 kmLennujaam
13 kmHaridus
Lasteaed
4 kmAlgkool
LähedalKeskkool
LähedalÜlikool
9 kmRaamatukogu
3 kmKaubandus ja teenused
Supermarket
LähedalToidupood
LähedalRestoran
LähedalKaubanduskeskus
13 kmPank
LähedalTervishoid
Apteek
LähedalArst
3 kmHaigla
6 kmVeterinaaria
LähedalVaba aeg ja loodus
Park
LähedalRand
LähedalKeskkond
Raudtee
3 kmPhoto Tour

garden
Renovated Villa with Sea View in Cap d'Antibes
9 950 000 €
38 269 €/m²
Avaldaja
Antoine GARCIN
Emile Garcin - Côte d'Azur
Viide: MGN-2345-AG
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.