Müükhouse
Renovated Villa with Pool in Manzanilla
395 000 €
2548 €/m²
Manzanilla, Huelva
4
Toad kokku
4
Magamistoad
3
Vannitoad
155 m²
Elamispind
Kagu
Suund
Kirjeldus
This four-bedroom, four-bathroom villa includes a large living room with a fireplace, an open kitchen with an island, and a covered terrace. The property features a private swimming pool, barbecue area, outdoor jacuzzi with WC, and a garage, situated in a quiet rural setting with south-eastern orientation.
Täpne asukohtÜmbrus
Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud
Transport
Bussipeatus
100 m2 minRaudteejaam
15 km39 minLennujaam
45 km1.9hHaridus
Lasteaed
600 m10 minÜlikool
30 km1.3hRaamatukogu
600 m9 minKaubandus ja teenused
Supermarket
600 m10 minToidupood
4 km10 minRestoran
6 km15 minPank
4 km10 minTervishoid
Apteek
800 m13 minArst
1000 m15 minHaigla
30 km1.3hVaba aeg ja loodus
Park
800 m12 minRand
38 km1.6hKeskkond
Suurem tee
5 km13 minRaudtee
2,0 km31 minPhoto Tour

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.